Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz új Naruto? Madara...

Mikor lesz új Naruto? Madara végre feléééledt, atya úr isten! :S waaaaaaa annyira atom, volt ez a rész xD basszus. Hihhetetlen. Mikor jöün az újabb? ugye nem jövőre?

Figyelt kérdés
meghalok ha jövőőőőre jönki, de ténbyleg meghalok, nem bírom majd mi mert egyszerüen ez SZÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚPER!!!! uhh mekkora ereje lehet a rinnegannak élő testben, láááátni AKAROOOOOOOOOM. jesszusom :O
2013. nov. 29. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem ő szűntette meg az Edo-tenseit?
2013. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
NEEEEM azt Itachi szüntette meg, és madara átvette a sajátja felett az irányítást, de most, most :S feléledt!!! vagyis obito legyengült és átvette felette az irányítáést, és Madara végre.... igazi testet kapott :OOO mekkora harc lesz úúúúristen!!!! MADARA FOREVA ÁÁÁÁÁ
2013. nov. 29. 22:12
 3/27 anonim ***** válasza:
Hú te aztán nagyon be vagy izgulva:-D
2013. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
hallod, hallod, bevagyok izgulvca???? LÁZBAN ÉGEK, FORR A VÉREM MINT MADARÁNAK XXXXD
2013. nov. 29. 22:13
 5/27 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy erőt veszek magamon, és folytatom xD a háború elejénél hagytam abba. Bár most rákattantam a One Piecere, de azt meg már beértem mangában is, animében is.
2013. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hallod fojtasd Madara a legerősebb legkeményebb, és legnagyobb arc!!! BASSZUS. MEKKORA HARC LESZ... ÁÁÁ NEM BÍROK ALUDNI ÉS A SZÜLEIM ITT KOPOGNAK HOGY KUUUUUUUUUSSSSSS Xddddd BAZZZ . NEM BÍROK MGAAMMAL. NARUTOOOOOT AKAROK, MOST ÚJRA MEGKELL NÉZNEM MINDEN RÉSZT!!!!!
2013. nov. 29. 22:15
 7/27 LePeDő válasza:
ÉN ANNYIRA IMÁDOM MADARÁÁÁÁÁÁÁÁTTTT, MINT A VILÁG LEGFINOMABB FORRÓ CSOKIJÁT!!!! :DD
2013. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Mindenképp folytatni fogom, de talán jobban járok ha még nem kezdem, mert több rész lesz :D és nem kell jó részeknél várnom xD de nyugi az érzés ismerős, főleg most a One Piecenél... de muszáj stoppolni magunkat mert mást úgysem tehetünk xD
2013. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
de én ezt nem bírfom ki, lekléne fagyasztanom magam az újjj részig xDDD
2013. nov. 29. 22:19
 10/27 anonim ***** válasza:
ne legyél Cartman mert a jövőben találod magad xD addig nézz mást, ajánlom a To aru majutsu no index-et, ha még nem láttad :D abban van az egyik legerősebb naime karakter, és egy életérzés komolyan :D
2013. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!