Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Dexter...

Nektek hogy tetszett a Dexter 1. évadja?

Figyelt kérdés
Főleg az első néhány részre gondolok. Nem volt unalmas számotokra? Kb. hányadik résznél szerettétek meg a sorozatot?

2013. nov. 29. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén, soha nem szerettem meg. Végigszenvedtem 2 évadot, és abba hagytam.
2013. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc sorozatommá vált, szinte azonnal. Valahol a 6. évadnál járt az egész, amikor elkezdtem, egy nyár alatt végigfaltam az összes addigi részt, utána pedig követtem a mostani záró évadig. Nekem mindig is nagyon tetszett, így utólag az egészet látva azt mondom, az első négy évad a legjobb, de az első különösen ütős volt szerintem.
2013. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én végignéztem, nagy kedvencem. Persze mindegyik évad más miatt.

Volt amikor elkezdtem újranézni, és tényleg valahogy az első évad unalmasabb. Nem mintha abban nem lenne történés, de valahogy a tálalás lassabb, vontatottabb. Engem persze megfogott, de ebben közrejátszik a személyiségem és az érdeklődési köröm (és a hűtőkocsis iránti vonzalmam :P) is.

Már nem emlékszem mikor szerettem meg, szerintem talán már a promóknál is, aztán magától értetődött, hogy nézni fogom. Utána pedig mindig csak vártam az újabb részt és egyre jobban magával ragadott. Vannak olyan részei és olyan évadok, amikor szinte levegőt venni sincs idő, annyira izgalmas és olyan sok fordulat van egy epizódon belül is. Szóval szerintem ha tudod magadról, hogy érdekel az ilyesmi, akkor bírd ki és nézd tovább, mert egyre izgalmasabb lesz. Később Dexter sokszor kerül necces helyzetekbe, totál felborul az egész világa és lesznek nagyon drámai helyzetek is.

De ez olyan, hogy ha valaki nagyon unja, és szívesebben nézne mást, akkor nem érdemes erőltetni. Akkor nézz most mást, ezt meg majd máskor folytatod, ha hangulatod lesz hozzá.


Nekem van egy másik kedvenc sorozatom, amit amúgy szeretek, de néhány részt kissé unalmasnak tartok (és az egyik kedvencem nem is szerepel minden részben, így rá mindig várnom kell), és azt sokszor ebéd közben szoktam nézni, mert akkor pont kellemes kikapcsolódás, és úgy nem is unatkozom közben.

2013. dec. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első évad nekem eléggé nyögve nyelősen ment,de a második elpl meg szó szerint nem bírtam felállni.Aztán változóak volt,de az első évadot 2 hónap alatt néztem végig,a többit azóta 2-3 hét alatt végignézem
2013. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 1.évad első 3-4 elég lapos volt számomra, de ahogy beindultak az események és a rejtélyek, már tök izgi volt és megszerettem a sorozatot!

Ajánlom mindenkinek.

2021. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!