Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejmán rajongók. Tudnátok...

Szulejmán rajongók. Tudnátok idézni a filmből?

Figyelt kérdés
Szeretném ha minél több idézetet írnátok a Szulejmán filmből. Verseket, szavalásokat és szerelmes idézeteket.

2013. nov. 29. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A madár ment volna tovább,de elszakadt,elmaradt társaitól.Párja akkor már messze szállt.Látod itt fázik,reszket a hideg télben.Bánatosan,mert nem lehet kedvesével.Arra gondol vajon mire jók a szárnyak,ha nem repítik szerelméhez.Majd arra gondol vajon ki akar szárnyat,ha szerelméhez már eljutott.Onnan miért repüljön tova,ha párja örökre mellette marad.Ne félj Szulejmán... utad neked itt nem ér véget.Szárnyaidat visszakapod még,hogy ott lehess hol szerelmed,hited vár,s az örök lét.Hanem tanuld meg most semmi nem lehet fontosabb,mint azoknak az élete kiknek szárnyakat egykor te adtál,hogy veled repüljenek a diadalig.Ne haljanak azért amiért te akár önmagadat is feláldoznád.Jelölj ki új utat nekik,mely talán hosszabb lesz,de lelkük vesztésével nem jár.Dönts Szulejmán.Dönts.Mielőtt madaraid elszakadnának társaiktól.Vezesd őket haza otthonukba,párjaik közelébe.Szükség ne legyen veszteség,s az élet ne legyen halál."
2015. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mósuszom, ámbrám, mindenem, kedvesem, fényes holdam,

asszonyom, szerelmem, hárememnek gyönyörűséges szultánája,

életem, értelmem, képzeletem, részegítő italom, virágzó tavaszom,

örömöm,napom, rózsám. Ej, nevető halál vár rám.

Bánatom,mulatságom,társam,fényem,árnyékom,lobogó lángom.

Narancsom,almám,minden ízű mennyei mannám.

Erőm,gyengém,titkom,tanácsom,vezetőm,szultánom,padisahom,

emírem,világomnak összes éke.Levegőm,fuvallatom,vihart tépő fénysugaram.Ha meghalok,mert eljő a halál ezeket mind elhagyom,de maradok ablakod alatt dalnokod,s magasztallak bárhova is jutok. Reszkető szívvel,könnyező szemmel már Muhibbiként búcsúzom..."

2015. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok idézetet nagyon szépek :)
2015. jan. 31. 19:42
 14/21 anonim válasza:
Gyönyörűm, támaszom, álmom, bódító holdfényem, tavaszom, örömöm, napom, éjjeli boldogságom, kincsem, szépségem, fényem - mindenem TE vagy. Életem, jelenem, múltam, messzi jövendőm. Égető szerelmemnek záloga. Egyetlenem. Szerelmem forrása.
2017. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Életemnek fénye,reményemnek záloga vagy te nekem kedvesem.Gyermekeiddel az egyetlenek,akik éltetnek ezen a földön.Elmondani,leírni sem lehet amit most érzek.Ha a tenger lenne a tinta ,s e partnak fái a toll,akkor sem tudnám szavakba önteni a fájdalmat és a hiányt,amit távolléteteket jelent.Ezért inkább csendben fohászkodom a mindenható Allahhoz,hogy egészségben találjon rövid válaszlevelem.Én drága szerelmes asszonyom,igyekszem vissza hozzád,mindennél nagyobb örömmel és szeretettel."
2017. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Légy nagylelkű,de közben maragj ugyanilyen következetes!Hisz tudod,se hatalmad,se érőd,sem életed nem a sajátod!Ne gondold hát, hogy kiváltságos jogaid vannak!Ne hidd hogy több vagy másoknál!Győzd le a gyarlóságot vagy az győz le téged!Győzd le a büszkeséget Szulejmán!Minden fáraónak van egy Mózese,minden gonosznak egy angyala.....Imádkoz és emlékezz!Ne feledd,hogy miből lettél,s mivé leszel majd a végén!Csakis így nyílhat meg neked a mennyek kapuja!Lelkedben a sorsod, és végzeted Szulejmán!Vigyázz rá!
2017. márc. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
"Csak a vakok nem látják, hogy a valóság mennyire hamis."
2018. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Tudom már késő de azért itt van egy:

,,Én megtört lelkemnek elveszített vágya fájó szívemnek éltető ereje. Testet öltött bennem a végtelen bánat, az egykoron szárnyaló főnixmadár most a porban vergődik. Én kedvesem, én szultánám... Szerelem ez, szerelem a javából. Tudom most átkozottnak látod eddig időtlennek vélt sodrását a pokolba kívánod. Mert vakon követted, nem félve árnyékos oldalát és ő mégis odajuttatott. Pedig nem úgy van hogy a szerelem adja fényt, nem tőle lesz felhővé a víz, majd vízzé a felhő. Nem általa jut minden a földre. Nem általa jut élet a magba hogy aztán virággá sarjadva, gyümölcsét leakasztva, élénk tegyük közös aztalunkra."

Ezt Ibrahim írta Haticenek😍

2019. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

,,Minden egyes élet, amit valaha kiontottál lelkedet feketíti be"



,,Ha felül birálhatnám,te legfeljebb eunuch lehetnél a háremben"

2019. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
*asztalunkra
2019. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!