Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv, valaki meg mondaná ennek...

Szasa93 kérdése:

Üdv, valaki meg mondaná ennek a filmnek a címét?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon régen, láttam, egy-két képkocka van csak meg. 2 fiú van a történetben, akik valahogy összebarátkoznak, amikor az egyik srácról kiderül hogy haldoklik, és a haverja mindenhova kísérgeti, segítneki. 2 jelenetre emlékszem: az 1ik, hogy a beteg srác a suliétkezdében a spagettivel hülyéskedik, produkálja magát az osztálytársainak, amikor félrenyeli, vagy rohama lesz, nemtudom, és a haverja odarohan, felkapja, és viszi a kórházba. A másik az már asszem az utolsó jelenete a filmnek, amikor a srác már meghalt, és a barátja az ő helikopter modelljét röpteti valahol. Tudom elég ködös, de remélem elegendő az infó, nagyon fontos lenne nekem ez a film.
2013. nov. 24. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy teljesen tévúton járok, mert a helikopteres egyáltalán nem rémlik, a spagettis az rémlik, de a sztori abból a szempontból stimmel, hogy 2 fiatal fiú és az egyik haldoklik, és nagyon szép és aranyos film:


Irány a Mississippi!

[link]

2013. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A helikopteresben lehet tévedek, de a spagettis nagyon megmaradt. Köszönöm a segítséget!
2013. nov. 25. 01:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, jó film, de sajnos nem erre gondoltam.
2013. nov. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!