Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek...

Mi a címe ennek a filmnek (képek is vannak hozzá! )?

Figyelt kérdés

Róma körül egy kis,lepukkant faluban játszódik.A két főhős Toto és Elena .Szerelmesek.Totonak vane gy húga,és egy vak nagybácsija,aki sokat segít neki.Toto filmvetítéssel foglalkozik,levetíti a mozikban a filmeket.Szegény családja van.Elena gazdag,jómódú lány,de Elena apja folyton elkapja őket,pl. akkor is,amikor a Toto lepukkant autójával kirándulnak egyet.Egy napon Elenáék egyszerűen eltűnnek,és Totot kötelezően a katonaságba viszik,ahol folyton nyavalyog,és próbálja Elenát felhívni,de nem jön össze neki,viszont leveleznek.Elena eltűnése után azt mondja neki a nagybácsija,hogy menjen el Rómába,és soha ne térjen vissza,azt akarja hallani,ahogy róla beszélnek az emberek,és ha vissza mer jönni,ő nem fog szóba állni vele.El is megy Eómába.Híres ember lesz,és annyi pénzt küld a családnak,hogy teljesen újszerű,szinte luxusos házat rendeznek be maguknak.Toto már öregen visszatér a családjához,a nagybácsi temetésére.(Idáig láttam)


Itt van Totoról egy kép(itt már öreg)

[link]


[link]


A 2. linken végig szinte végig filmrészletek vannak.

Magyar szinkronnal láttam.



#olasz-film-toto-elena
2013. nov. 24. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ember! Ott van a címe leírva! csak rákattintasz a linkedre és már adja is a címét.

Cinema Paradiso (Nuovo cinema Paradiso, 1989)

2013. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2013. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom,azóta már én is rájöttem,és azóta le is töltöttem már...

Eleinte csak azért nem vettem észre,mert folyton olasz zagyvaságokat adott ki,és azt hittem,az is valami olyasmi

2013. nov. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!