Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem nem tetszik az...

Csak nekem nem tetszik az Éhezők viadala? Mi olyan jó benne?

Figyelt kérdés

Mármint a film SZERINTEM nem egy nagyon kiemelkedő mű, sablonos, hogy úgy mondjam. Még nem láttam a Futótűzt, csak az első részt, de nekem nem jött be. Kicsit untam is magam a film nézése közben.


Azonban mindenki mondja, hogy milyen jó, kihagyhatatlan, meg a legjobb film stb. De én nem értek ezzel egyet.

Nem fogott meg, és már-már zavaró, hogy mindenki ezzel foglalkozik.

Miért szeretik annyira?



A választ előre is köszi:) 16/L

(Ja és légyszi, ne engem utáljatok, ez csak egy kérdés...)



2013. nov. 23. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező filmnek nem mondanám. Kikapcsolódásnak jó. Tény, hogy könyvben ezerszer élvezetesebb. Ettől függetlenül én szeretem. :) Tetszett a Futótűz is.


(Halkan megjegyzem, hogy engem jobban idegesített az a hajcihő, ami a Twilight-kor volt. )


15/l

2013. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem külön filmsorozatnak tényleg nem nagy durranás, de könyvvel együtt sokkal élvezhetőbb. A történetet nehéz lenne megérteni, ha nem olvastam volna a könyveket, annyira izgalmas se lenne szerintem. De nagyon jól megcsinálták a filmet, gyönyörű a táj, a tömegjelenetek, és a történetet is kellőképpen vitték bele.


Szerintem az alapsztori nagyon jó, szeretem az alernatív jövőképes történeteket, főleg, hogy ez nem egy pozitív jövőt mutat be, és erős kifigurázása a mostani helyzetnek.


És igen, a Twilight körüli vita sokkal rosszabb volt anno.

2013. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy az Alkonyatos is elég szörnyű volt, de ott is inkább azoknak tetszett a dolog akik alapból szerették az ilyen vámpíros-romantikus sztorikat. Az alkonyatot is megnéztem, mindegyik részét (mondanom se kell, hogy nem élvezetből:D) de azért az mindennek a legalja volt:D

A Hunger Games jobb mint az Alkonyat, ez tény. A legtöbb jövőképes film nem valami pozitív, ahogy ez sem, szeretem az ilyesmi műfajt, ami nem a technológia magas fokát emeli ki a jövőben, hanem mást. Azonban nekem ez nem jött be.

Volt néhány dolog amit logikátlanságnak véltem benne.

Mert lényegében nem volt rossz, de azért jó se. Ha pontoznom kéne akkor egy 6/10-et adnék rá. De nehéz lenne rávenni, hogy még egyszer megnézzem.

A szereplők se jöttek be nagyon.

De remélem a 2. rész jobb lesz, mert akkor lejjebb kell vinnem a pontokat sajnos. Nem szeretek filmre rossz pontot adni.

2013. nov. 23. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Twilightot szerettem, magamtól néztem meg moziban, de már elmúlt a hatása, találtam sokkal jobb filmeket, fandomokat. Azért minden legaljának nem mondanám, de semmi fejlődés, semmi mondanivaló, semmi példamutatás...

De megértelek, nem szeretném, ha a HG lenne az új téma.

2013. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jó, nem a filmipar legalja, de azért jegyezzük meg, hogx nem volt valami kiemelkedőmű. Ha nem lett volna akkora vihar körülötte, akkor talan nem is lenne ennyi ember aki egyenesen elutasíja. A tortenete sem valami nagyon egyedi, de megvalósításilag, egész jo volt, bár maga a film nálam távol áll a jótól. Amivel meg így vagyok a szintén Stephany Meyer által írt A burok c. film. Az ötlet jo volt, csak volt benne par baki, ami miatt nekem nem jött be. De mostanaba elég sok a könyvadaptacios film, főleg YoungAdult kategóriában, hogy neha teljes elrontanak egy jo történetet rossz adaptációval. Mintha nem tudnának már mihez kezdeni:/

És nagyon remélem nem lesz nagy felhajtás e körül

Köszi a válaszokat!:)

2013. nov. 23. 23:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pénteken néztem meg a Futótüzet moziba. Új rendező van, százszor jobb. Az első film nekem sem tetszett, de ezt kifejezetten jó volt.

Amúgy meg ha könyvben elolvasod mindent megértesz, úgy sokkal jobb.

2013. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Én se szeretném hogy most ez legyen az új őrület. Sorra íródnak a bénábbnál bénább fanficek és olyan emberkék ülnek be a moziba akik nem is értik az egészet.

2013. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet beleolvasok könyvbe:)

Köszi a választ!:)

2013. nov. 24. 09:59
 9/10 anonim válasza:
Nem nevezném ezt egy "új őrület"nek...a könyvet olvastam és csak utána nézet meg a filmet,és én is pénteken néztem a 2.at.Szerintem sokkal jobb lett mint az 1.,durvább is...de mind1.Ha elolvasod akkor nagyon jó,csak ha nem akkor sok mindent nem fogsz érteni.Azért jó,mert nem az a tipikus sztori,ami arról szól hogy végig szenvedi valaki a sztorit és a végée minden jó,és happy end!hanem magáról a történetről,én nagyon szeretem!
2013. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én személy szerint többet vártam volna ettől a filmtől. Tény, hogy az ötlet valóban zseniális, de ugyanakkor ez egy olyan mű, aminek (mind filmben mind könyvben) meg kellene érintenie az embert. Olvastam mind a három részt, de egyik se érintett meg, nem tettek rám mély benyomást. Nem maradt emlékezetes. Sokkal jobban ki kellett volna dolgoznia az írónőnek, vagy esetleg eladnia az ötletet...
2013. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!