Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért van az h sok csaj szereti...

Mért van az h sok csaj szereti a horrort meg a vígjátékot?

Figyelt kérdés

Mert ezek igazából ellentétei egymásnak.

Nos akiket én ismerek alávetően utálják az akció filmeket pl pedig a horrorban is patakokban folyik a vér.


Ha meg a vígjáték ok ami vidám dolgokról szól úgy általában akkor meg h van az h nem borzonganak meg a hulláktól, gyilkosságtól, vértöl...

És akkor miért utálják az akciót ? Lényegébe hasonló mint horror.


Mert nem egy ilyen csajt ismerek.



2013. nov. 21. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A horrornak és az akciónak semmi köze egymáshoz. Távolról sem.
2013. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a horrorvígjáték nagy rajongója vagyok!

Pokolba taszítva, Tremors, Tucker and Dale VS. Evil, Hullajó, Haláli hullák hajnala...


Horror és vígjáték egyben! Erre varjál gombot!


Nincsenek ellentétes műfajok. Különböző műfajok vannak. Akármennyit szerethetsz belőlük. Miért ne? Az akciót valószínűleg azért utálják, mert unalmas autósüldözéseket és lövöldözéseket nézni. A horror pedig teljesen más, mint az akciófilm. Például megmondanád, hogy az Ördögűzőben melyek az akciófilm elemek?

2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt semminek semmi köze egymáshoz, ízlés kérdése az egész.


Egyébként az akciófilmek 99%-át én is utálom, nem köt le a sablonosság, az eszetlen robbantgatások és az általában nulla vagy érdektelen "történet".

2013. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tettem oda egy / jelet.
2013. nov. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!