Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » CSajok! Volt már olyan hogy...

CSajok! Volt már olyan hogy totál bele zUgtatok egy anime figurába? Ha igen akkor Hogyan (? ) és Miért (? )?

Figyelt kérdés

#anime #csaj #Yaoi #TÉLAPÓ
2013. nov. 18. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nee! Nem mondod komolyan! :D!! Amúgy nyugodj meg az 1-ik haverom (fiú) Sakurába volt szerelmes! :DDD! Amióta kinőtte és mondja, hogy mostmár nem akkor azzal nyektetem, hogy most még Inoba! :DDD! Majd kinövöd! De légyszíves írd le, hogy kibe! :) Olyan kíváncsi vagyok! :)
2013. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze volt...egesz pontosan Inuyasha :)) de mar eleg reg volt (18 vagyok, de meg igy is reg volt), akkor volt egy ilyen hullamom, hogy "beleszerettem" film, sorozat, anime szereplokbe, de eleg hamar kinottem. Most is vannak azert kiemelkedo fiu szereplok szamomra, de mar egeszen mas szemmel vizsgalom oket :)) hidd el te is kifogod noni :P
2013. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én a múltkor totál belezúgtam egy PVC figurába, de, hogy hogyan, hát a részletekbe nem mennék bele.
2013. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, de az ilyen inkább csak rajongás, mint egy képzelt hősért lehet rajongani. Hogyan: megláttam, és juuuuj, elolvadtam tőle, őt szerettem legjobban az animében, totál lelkesen néztem minden pillanatát, amikor szerepelt, vagy kicsit beleképzeltem magam a női főhős szerepébe. Miért: hát mert bejött az a figura, karakter, és kész. Ehhez még rajzolt figura sem kell, egy leírt szereplővel is remekül meg lehet élni.

Az ember kinövi a naaagy rajongást, de mindig szeretni fogja, kedves lesz számára az illető karakter.

2013. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem ! :D

Kicsit túlnőttem már ezen a koron, de azt hiszem te is kinövöd. Egy karakter tényleg elvarázsolhat, ugyan úgy egy könyvben, filmben, vagy a te esetedben animében, ez tök normális. De, azért a belezúgástól nálam ez egy kicsit távol áll.

Majd ha felnősz, különbséget tudsz tenni.

2013. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nirata ***** válasza:

Igen (:

Viszont rajongás szerűen, ahogy a 10.33-as írta... Van 1-2 karakter akiket nagyon szeretek, néha az álmomban is felbukanak

P.: L <3 (Death Note), Naruto, Edward Elrik (FMA) de inkább a karakterüket szeretem nagyon (:

2013. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kameko-san ***** válasza:
Én kisebb koromban Xellos-ba a Slayers-ből. :D Persze ez is csak rajongás szerű volt, meg még kicsi voltam. Persze a karakter mai napig kedves a szívemnek, és páj új ilyen karakter is csatlakozott hozzá. :)
2013. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még most is vannak néha ilyeneim.Szerintem nem gáz.

DE a belezúgás azért erős szó.Én ha látok egy animében egy kifejezetten cuki (általában a kisebb (méretben persze) szereplők)szereplőt egyből elkezdek vigyorogni és ha történet még csak nem is jó a szereplő miatt végig nézem.A barátnőim szokták mondani hoy az a karakter mennyire cuki meg ilyenek.De szerintem kizárt hogy ténylegesen belezúgtál csak megtetszet mert mondjuk tök helyes vagy vmi. ilyesmi. :D

2013. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen :D

Amikor az InuYashát néztem nagyon megtetszett Sesshomaru *.* imááádom :$

2013. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh ez jó kérdés!!:DDD


igen..elég sok ilyen karakterbe zúgtam bele,hát inkább a kinézetükbe és a gondolataikba:DD

Először a szellemfiúból a fekete hajú szörnybe:DD aki ilyen alacsony volt és három szeme volt neki:D(sajnos a nevét elfelejtettem)

akkor szerelmes voltam nagyon Sasukébe XDDD de tényleg annyira rajongtam érte,kicsiként vele álmodtam:D.

Aztán ott vannak a sok bishi áradatok mint az örökké kedvenc Usui Takumi..na ő érte a mai napig oda vissza vagyok:D

és Zero a vampire knightból:D

akkor még nagyon szerettem Shint is a nanából,és most a brothers conflist-ből az ikreket:D de kb az összes bishit szerettem benne,és most a diabolik lovers-ből szimpatikus nagyon Ayato meg a többi:DD

Meg még nagyon sok(komolyan rengeteg) ilyen karakterbe "belezúgtam.


persze..nem úgy hogy elképzeltem hogy a férjem lesz vagy valami,csak szerettem őket lerajzolni meg ilyesmi:)

2013. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!