Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Farkas (2013) Című filmben...

A Farkas (2013) Című filmben a végén Logan végül is halhatatlan maradt attól hogy Yashida kiszívja az erejét?

Figyelt kérdés
Nemértem XD

2013. nov. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A végén meghal bőrrákban.

SPOILER****



Egyébként a viccet félretéve, nem volt eddig sem halhatatlan. Csupán gyors regeneráló képessége volt, és adamantiumból voltak a csontjai. Mivel levágta Yashida az adamantium-karmait, a 'régi' módszert alkalmazva regenerálta a csontjait és kinyírta Yashidát, + regenerálta magát.

2013. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

X-Men Kezdetek: Farkas -e szerint több száz éves és még az


X-Men - Az elsők ben is mikor magnetó és a Profesor toborozzák az embereket még akkor is olyan fiatalon találkoznak Logan el még ott is tesznek róla utalásokat... szóval ne mond nekem hogy nem halhatatlan vagyis nem öregszik regenerálódik igaz az X-Men - A kezdetek től kicsit eltérő mivel ott full adamantiumból volt logan testfelépítése és ezzel sebezhetetlen lett de csak abban a részben. összes részt láttam :) cáfolj rá

2013. nov. 25. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

"Halhatatlan"-nak mondható, mert jól használja ki a karakter az 'erejét';mármint a gyors regeneráló képességét. Azonban arra nem gondoltál, hogy ha levágnák a fejét, nem feltétlenül nőne vissza? (és igen, ez költői túlzás)

Ha ilyen nagy fan vagy, biztosan emlékszel arra, amikor fejbe lőtték. Mert Ő nem :).

2013. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sebezhetetlen és nem is halhatatlan, csak olyan gyors a regenerációs képessége, hogy kisebb sérülések egyből begyógyulnak, illetve nem öregszik olyan gyorsan, mint mások. Meg amúgy nem többszáz éves, mert 1880 körül születhetett. Az elsők filmben pedig még nem kellett volna,hogy adamantium csontváza legyen, mivel az a filmben az 1960-as évek játszódik, míg Logan a '70-es években kapott adamantiumot és azóta még lassabban öregszik, mivel mikor elért egy kort akkor lelassult az öregedése, majd az adamantium módosította a regenerációja képességét (a mutálódást) és meggátolta őt abban,h állatiasabb legyen, mint amilyen, mert egyszer Magneto kitépte belőle az összes adamantiumot, aminek hatására a mutálódást folytatódott és elkezdett eltűnni az emberi voltja: [link]
2013. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a képregényekben sokkal több sztori van. Ha jól tudom HULK egyszer ketté is tépte őt, de túlélte. Kérdés hogy csak a filmes X-men sztorikról beszélünk vagy a képregényekről
2013. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!