Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kolónia (2013) szerintetek...

A kolónia (2013) szerintetek is gyenge film?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nulla, semmi izgalom még az se derül ki hogy hogy kerültek oda azok vagy hogy egyáltalán mik azok. Meg még annyi kritikát tudnék mondani róla. van olyan, aki azt mondja hogy ez igen jó film. Szerintetek milyen?

2013. nov. 15. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg jo,nekem tetszett,"azok" ugy kerultek oda,hogy azok is epp olyan emberek voltak mint a masikok,akik oda mennek,csak "azok" olyanokka lettek,kanibalokka,mert mar nem volt mit enniuk,igyhat az embereket ettek,azokat meszaroltak,latszik is a filmben.Nem is lehet az ev legjobbjanak mondani,de nem rossz.
2013. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bosszantóan rossz, és nemcsak az én véleményem szerint is:


[link]

2013. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat lehet,hogy sokak szerint nem jo,de nem egyforma az izles,ezt sem kell figyelmen kivul hagyni.
2013. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, ez nem így volt. Emlékszek rá hogy azt mondta a csávó akit találtak (aki nem akart velük menni), hogy követték őket valahonnan. Na de az elején már úgy voltam vele, hogy inkább nézek mást, mert az első háromnegyed órába nem volt semmi. A maradék meg olyan hagy ne mondjam milyen. Egyébként ebből pedig olyan jó filmet lehetett volna csinálni, hogy az nem igaz.
2013. nov. 16. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!