Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror filmek? Bővebben lent!

Horror filmek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szia kedves olvasó. :3


Már körülbelül 4-5 hónapja keresek egyfolytában egy horror filmet, ill. több horror filmet. Nem tudnátok nekem ajánalni valami horror filmet, ami lehetőleg tényleg fosatós , ( már bocsi a kifejezésért ) és nem tudnék tőle aludni pár napig? Mondjuk nem vagyok olyan, aki fél a horror filmtől, de mostanában egy éve annyira rákattantam a horror film nézegetésre, hogy fan lettem szinte, mindennap néznék, egésznap. Kiskoromban láttam az első horror filmemet, kb 7 évesen, DE akkor sem ijedtem meg, nem tudom, talán már arra születtem, hogy ne féljek ilyen filmeken, egyre immunisabb lettem, és minden horror filmet nem félve, bár gondolkodva nézek, na jó. Nem kell most keresgélni ami tényleg fosatós, csak mondjatok horror filmeket, arra kérlek meg titeket. Lehetőleg olyat, amiben term. feletti erő, és ilyesmik vannak, démonok, szellemek. Vagy esetleg olyan Lightos horror, szóval engem csak az ilyen ijesztő, szellemes horror filmek érdekelnek, a véresek nem, a vért nem bírom ki, láttam már sok olyan filmet, ami elég morbid, mint pl.: Végső állomás, és több ilyen pszichohorror film, az olyan filmeket, ahol pl a szemeket birizgálják, vagy valami érzékeny testrészt, csak azt nem bírom, mintha érezném, hogy rajtam csinálnák. :D

A filmezz(pont)eu HORROR kategóriáját mind végig néztem, és az kb 40-90 film, vagy nem tudom mennyi. :D Köszönöm a válaszotokat, örömmel várom, és remélem tudtok mondani jókat! További szép napot neked.^^


2013. nov. 19. 14:50
 1/4 anonim válasza:

Például ez is egy ijesztgetős : Mama

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jöhet még.^^
2013. nov. 19. 16:29
 3/4 anonim válasza:
carrie , köpök a sírodra ,péntek 13 (2009),náci zombik
2013. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a náci zombik az vígjáték,

Insidious 2013, Démonok között 1013, Hívatlan vendég, Hívatlanok, Vérszomj,

2013. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!