Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sötét múltas horror filmek?...

Sötét múltas horror filmek? Démonok, Szellemek, Isten, Sátán/ördög?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos, annyi lenne, hogy 15 éves fiú vagyok, horror van, Kb. láttam 23-30 horror filmet, de még most sem találtam meg azt a horror filmet, amitől teljesen féltem volna. Tudnátok nekem olyan filmeket mondani, amiben szellem,ördög, entitások, gonosz erők lakoznak? Ill. Pl. olyan sötét múltas, mint Pl. az Ármány, annak is a háznak sötét múltja van, vagy Pl. a Kísértetjárás Connecticutban. Az ilyen filmeket szeretem, hogy...


Szerepeljen benne Démon, Szellem, Természetfeletti erők, sötét múltas helyek,házak, CSALÁDOS HORROR FILM, amiben vagy egy család. Lehet akármilyen horror filmet mondani, csak ezek szeretem, és leírtam.


Kérem aki tud ilyen filmeket, vagy ilyenekhez hasonlót, az írja le.^-^ Ill. Oldalakat is küldhettek privátba, vagy ide ahol lehet sok horror film közül választani.


2013. okt. 26. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Horror fan*, bocsánat. :D
2013. okt. 26. 14:23
 2/8 anonim ***** válasza:

Heló!


ragyogás, Ördögűző - rendezői változat -, Ördögűzés emily rose üdvéért, Poltergeist.


További kiváló horrorok: A dolog, Gyilkos túra, Barlang, A ház hideg szíve, A veszzőből font ember, Ne nézz vissza!...


jó szórakozást!

2013. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak az a gond hogy ezt már mindet láttam, azért köszönöm hogy kerestél.^^
2013. okt. 26. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor írok oylat, amit valószínáleg nem láttál:


Radírfej, Freaks, Elátkozottak falva, Peeping Tom, A testrablók támadása, Tetsuo, Antikrisztus, Mártírok, Cannibal Holocaust.

2013. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 The magic of banana ***** válasza:
Kedvencek temetője(Pet Sematary),A fekete ruhás nő,Véres Karácsony(The Children),100 halálos lépés,Síri találkozások 1-2,Silent Hill 1-2,Rettegj vagy meghalsz(Scary or die),Ördög,Suttogás(Whisper),Csapatleépítés,Ómen,Saint Ange,9 halott
2013. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii.~ :D írhattok még . ^^
2013. okt. 26. 17:15
 7/8 doma2000 válasza:
Démonok között :)
2014. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A varrónő
2016. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!