Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg olyan rossz az Alkonya...

Tényleg olyan rossz az Alkonyat, mint mondják?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég vontatott szerintem. Nekem kicsit nyálas is. Könyvben lehet , hogy izgalmasabb bàr nem olvastam. Egyszer meg lehet nézni a sorozatot. :)
2013. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Rosszabb és gonoszabb.
2013. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Annyira nem vészes. Viszont a rajongók túlzásba vitték az istenítését, ezért kialakult a megfelelő ellentábor is. Egyszer nézhető,, bár az utolsó részének a megnézésére még ne sikerült rávennem magam az már kicsit tényleg túl sok. :D
2013. nov. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Katasztrófa.

A könyvek tetszettek, a filmekből viszont csak kettőre tudtam rávenni magam. Ahhoz hogy megnézzem a többit is, valakinek nagyon sokat kéne fizetnie.

2013. nov. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nyáltenger igazából, de az utálat nem emiatt robbant ki szerintem elsősorban.


Az első része még egyszer nézhető pár wtf pillanattal, de a többi része már tényleg sok a "jóból".

2013. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annyira nem gáz, volt egy időszak, amikor nagyon szerettem. Most se utálom, de nem fizetek azárt, hogy megnézzem, és már semmi érzelmet nem vált ki belőlem, de mindigis az a fanatikus típus voltam, akármiről van szó. Az szent, hogy mint a rajongók, mint az antitábor túlzásba viszi.
2013. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A könyvek elég jók,százszor színesebbek a szereplők karakterei és viccesebbek,mint a filmekben.Az katasztrófa.Mintha direkt kivágtak volna belőle minden olyan részt,amiből kiderül,hogy mi jár a fejükben,pedig helyenként jókat röhögtem.A könyvben jobban megértettem őket.A film fos.
2013. nov. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát rávettem magam, és megnéztem az 5 részt... Aszittem, 17/L létemre azért be fog jönni. :D Tényleg katasztrófa volt, nekem ez már túl romantikus. Meg olyan nekroszex vs. animal feeling-je van, ráadásul 4x2 órán keresztül azt vártam, hogy végre Bella is 160-180 cm magas szúnyog legyen (merthogy ezeket vámpírnak nem nevezném). De legalább már ilyet is láttam...
2013. dec. 15. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesen újranézve belőlem is vegyes érzelmeket váltott ki, kis 11 évesként fogalmam se volt, hogy mi az a nekrofília meg enimölszex, most már elég érdekes, ahogy a szoborszerű, csillogó Adonisszal próbálja felcsináltatni magát 10 órán keresztül :D
2013. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Mèg annak idejèn mikor kezdödött a sorozat ez volt a kedvenc film kritikàm amit olvastam ròla: "A Twilight egy depressziòs lányròl szòl, aki nem tud vàlasztani egy halott fiù ès egy kutya között." :)
2013. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!