Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van aki utálja Sasuke-t?

Van aki utálja Sasuke-t?

Figyelt kérdés
Remélem nem vagyok ezzel egyedül.

#Naruto #kis retkes nudli Sasuke
2013. nov. 17. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt a kedvencem, de igazából nem is utáltam. Inkább csak kedveltem, de sosem bántam, ha nem szerepel vagy csak keveset szerepel egy epizódban. Ám mikor a falu ellensége lett eléggé megutáltam. És igazából azóta sem sikerült visszaszereznie azt a képzeletbeli pozícióját, amit régen betöltött nálam.
2013. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz...én valahogy már a "sima" Naruto elején éreztem ,hogy ebből a gyerekből még negatív szereplő lesz...(szépen szólván xDD)
2013. nov. 17. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én!!!!

Az elején még normális volt. Persze beképzelt volt, de kiegészítették egymást Narutoval, inspirálták egymást, hogy jobbak legyenek. Mikor Haku ellen harcoltak, és meghalt Narutot védve, az volt az első számomra kedvelhető megmozdulása. De mióta elhagyta a falut, nem bírom. Idegesít, mert elég gyenge a karaktere, nem erő terén, mert erős, de az nem tetszik ahogy gondolkodik. Az meg csak még jobban idegesít, hogy milyen beképzelt és arrogáns.

2014. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten gyűlölöm. Az elején oké volt, de ezzel a "én bosszúálló vagyok, és senki nem érthet meg" szöveggel nagyon kiütötte a mércét. Szerintem amikor végre lettek barátai akikkel együtt harcolhatott volna és jól érezhette volna magát akkor fogta és elment, ez a fő oka annak ,hogy utálom.
2014. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen jó arc volt,nagy egoval,meg királyul nézett ki,most már nem jó arc,de még mindig egos és elég hülyén néz ki és igaz,hogy lehettek volna barátai,de ő meg elment pedig maradnia kellett volna.
2014. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom... Olyan barom..meg meg olyan f*sz! Szó szerint gyűlölöm
2021. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az előző én vagyok


Én is az elejétől fogva utáltam. Kis pöcs.

2021. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!