Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden manga 627....

Naruto Shippuuden manga 627. fejezet, akkor most Sasuke visszaáll a "jó" oldalra, vagy mi?

Figyelt kérdés
O.o Idegrángást, és kényszeres visítási rohamot kaptam, akkor most "jó fiú" lesz?
2013. nov. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább dobtam ott a mangát a pi**ába.
2013. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tovább olvasod, akk rálehet jönni,h most is a saját jónak vélt oldalán van. SPOILER! Ő pl. az Amaterasuval elakarta égetni a bijuukat, míg Naruto megmenteni őket, vagy Narutónak hála amint legyőzték Obitót ő egyből ott termett h megölje, míg Naruto nem akarta ezt tenni.
2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt már hallottam. :)
2013. nov. 14. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Most a 655-rész az utolsó.Szerintetek mi lesz Obitoval? Mit fog tenni?
2013. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már tovább ment a manga= nem a 655.fejezet az utolsó. Mondjuk most sasuke és naruto haldoklik mert (spoiler) narutóból kiszívták/kiszedték Kuramát Sasukét meg leszurták és sasuke a jó oldalon áll.
2014. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!