Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter: Csak én érzem...

Harry Potter: Csak én érzem úgy, hogy Dobby jobban ragaszkodik Harryhez mint Harry a manóhoz?

Figyelt kérdés
Dobby mindig olyan lelkes Harry-vel szemben,viszont ez fordítva szerintem kicsit más. :(

2013. nov. 15. 20:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a könyvre gondoltam,abban Harry azért "megközelíthetőbb" érzelmileg.

A filmben meg akkor ezek szerint nem csak én látom így.

2013. nov. 16. 15:40
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát, azért Doby se volt valami jó fej... Egyszer rálebegtette a pudingot a Dursley-ék vendégére, máskor meg ki akarta nyírni Harryt a gugóval. Nagyon lelkes szegény, elég furcsák az eszközei, én is inkább lekoptatnám, függetlenül attól, hogy sajnálnám is.


"Tényleg igazad van. Harry karaktere tényleg kicsit "megfejthetetlen". Vegyük pl Ginny esetét. Azt tudtok,hogy oda van Harry-ért, viszont fordítva eléggé más a helyzet,vagyis a kifejezése. A hatodik, hetedik részekben sem jön át nekem nagyon a szerelmük. Viszont az jobban látszott,hogy Cho nagyon tetszik neki.

De lehet én látom rosszul. Ti mit gondoltok?"


Na, ez az, ami a könyvben gyönyörűen ki van fejtve. Aki csak a filmet látta szerintem nem is értik, hogy jöttek össze.

2013. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!