Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan vígjátékokat,...

Mondanátok olyan vígjátékokat, amiken tényleg sír az ember a nevetéstől?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 16:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
KETTES! A Másnaposok 3. Része egyáltalán nem vicces. Az egész film egy hulladék.
2013. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

na mi van, megjelentek hirtelen a művészfilmrajongók...

mindenkinek más az ízlése...

lehet hogy némelyik oldalon épp nem értékelik pozitívan azokat amiket felsoroltam, de az is egy rétegnek készült, meg azok is, amiket az 54%os felsorolt.

és bizony, ha letöltések számát, vagy egy adott oldalon a hozzászólásokat nézed...ezek a filmek akkor is viszik a pálmát...míg egy paul szintű film...szódával elmegy...azon mellesleg semmi nevetséges nem is volt!

2013. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

hát én szétröhögtem magam a másnaposok 3on is... :D


köszi a tippeket.

2013. nov. 15. 20:19
 14/22 anonim ***** válasza:

Erre a kvöetkező mondás tökéletesn jó példa: Ha az emberek nagy része szart enne, akkor Te is? Azt mondanád, hogy jó? Hogy finom? :) Vagy még jobb a gyöngyöt a disznók elé.


Csak ennyit akartam ehhez hozzáfűzni.

2013. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Feketék fehéren

Kellékfeleség

Anyám nyakán

Nagyfiúk


Nekem ezek a kedvenceim :D

2013. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#11

Nem a film a selejt, hanem az hogy ilyet írsz. Én moziba láttam, szerintem nagyon adta az is. Az 1. rész még nem volt az igazi, a 2. szerintem mindent vitt, a 3. pedig egyszerűen jó. Arról meg mi nem tehetünk, hogy nincs humorérzéked. Menj nézd az Amadeus-t, az való neked. Aki meg ócsárolja, az vagy nem látta, vagy pedig látta, de nincs róla véleménye, így másokét majmolja. Most őszintén mi nem tetszett benne? Mert olyan erős volt az indokod, hogy alig jutok szóhoz.

2013. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az a baj a Másnaposok 3. részével hogy nem vicces. Az első két rész az nagyon jó szerintem is. A legnagyobb bajom a 3. résszel hogy senki sem másnapos. Az egész erőltetett. Szerintem.


Egyébként a Női Szervek az egy jó film.

De ez csak az én véleményem.

2013. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az tényleg rossz, hogy nem részegek, de azt nem mondanám, hogy nem vicces.
2013. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nagyon is vicces, az egyetlen, amúgy nem kis baja, hogy nem aza klasszikus másnapos film...
2013. nov. 16. 19:09
 20/22 anonim ***** válasza:
Persze van benne pár jó poén, és Melissa Mccarthy karaktere is jó de attól még a film totális kudarc. Egyszer elmegy kategória. A készítők szerint sohasem lesz 4. rész.
2013. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!