Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan vígjátékokat,...

Mondanátok olyan vígjátékokat, amiken tényleg sír az ember a nevetéstől?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Heló!


Film: Brian élete, top Secret.


Sorozat: Friday Night Dinner, The Office UK, The IT Crowd, The Inbetweeners.

2013. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

a diktátor ( sasha féle film)

borat

torrente

förtelmes főnökök

ne szórakozz zohannal

másnaposok trilógia

2013. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

kertvárosi kommandó

képtelen kampány

nagyfiúk 1-2


asszem ennyi elég is lesz, mert sírógörcsöt kapsz majd:)

2013. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Ha ezeket megnézed kérdező, biztos sírógörcsöt kapsz, mert amit a második írt, azok a legbénább "vígförtelmek" sokasága. A legtöbb botrányosan rossz, egyszerűen létjogosutlságuk isncs, és a ksézítők se tudják, miért csinálták őket... Elképesztő hulladékok, amik kiszorítják a mozikból az igazán jó filmeket, mert az igénytelen emberek bekajálják...


Worlds end, Paul, Vaskabátok, Gyalog galopp, inkább ezekből és az első válaszoló ajánlásából válassz.

2013. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

utolsó..neked elgurult a gyógyszered nem találod vagy még mindig gurul és futsz utána...hm? :)

amiket írtál, na azokon semmit sem röhögtem...a kérdező pedig olyan filmeket kért amin szinte sírni lehetne... a röhögéstől.

akármelyik filmnézegetős oldalon nézd már meg a kommenteket, h miket írtak élményként a filmekről...főleg a két sasha filmről...

2013. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem a ne szórakozz Zohannal személy szerint nem tetszett, de van néhány jó:

Shop Stop, Jay és Néma Bob visszavág, Nagyfiúk 1-2 tényleg jó. Ezek azok amiken mostanában röhögtem, jó szórakozást :D

2013. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Rendőrakadémia

Brüno

Életrevalók:))

2013. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

ma 17:03


Amiket felsoroltál, azok többsége a filmgyártás szemete. Látszik, hogy filmek terén nincs ízlésed. Se értékelhető tudásod. Filmes oldalakról beszélsz? Azokról, amiken hozzád hasonlók értékelnek? Ne nevettess!

Talán egy jó oldal vna, a kritikustomeg, ahol adni lehet a tömeg véleményére. Meg lehet nézni ,hogyan áll egy Nagyfiúk szintű borzadály.

Tudod, egy 4000000-szer ellőtt hányós, fingós poén nem tartozik az értékelhető kategóriába. Ahogy a nagymamák megfektetése sem.

Említhetném neked Chaplint, Keatont, és a későbbi nagyokat, de niylván egyet se ismersz. Így vitatkozni sme lehet, mert csak a hulladékot nyeled. Se alapod, se rálátásod nincs afilmekre - a két komment alapján. Így én le is zártam ezt, fegyvertelenekkel felesleges párbajoznom.

2013. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
RRRrrr
2013. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Az évben szerintem a Nagyfiúk 2-őn kívül semmin se nevettem olyan jót, mint annak idején a Másnaposok 2-őn vagy egy Förtelmes főnökök-ön. Remélem lesz jövőre valami jó vígjáték.
2013. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!