Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki, ha 20 éves fiú létemre...

Ciki, ha 20 éves fiú létemre nézem az Én kicsi pónim - Varázslatos barátság c. rajzfilmsorozatot?

Figyelt kérdés
Vannak sorstársaim? Komolyan, szerintem vicces.

#rajzfilm #Én kicsi pónim #varázslatosbarátság
2013. nov. 11. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a bátyám 27 és ő is nézi igaz eredeti nyelven
2013. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is eredeti nyelven nézem. Köszönöm a válaszodat! Megnyugtató.
2013. nov. 11. 19:44
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes... mondjuk azért ne villogj ezzel a haverjaid előtt. De ha neked vicces :D
2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlem, csak megkérdeztem, hogy mások mit gondolnak ezze kapcsolatban. Még ajánlani is szoktam a haverok figyelmébe ;) Ha találnák én kicsi pónim-os pólót, még hordanám is, persze azt már csak poénból :D
2013. nov. 11. 20:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, csak nézz szét a világhálón. Gigantikus nagy rajongótábora van a sorozatnak. De tényleg, elképesztően, ordenárén, félelmetesen nagy. Lassan világuralomra törnek. Már szinte félek tőlük. Dehogy vagy egyedül.
2013. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Hát, őszintén szólva igen.
2013. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6-os. Természetesen őszinte válaszokat várok. Szükségtelen olyan szófordulatok használata, mint az "őszintén szólva". Mindenesetre nagyon szépen köszönöm, hogy megtisztelsz a válaszoddal.


5-ös. Igen, mióta feltettem a kérdést, utánanéztem. Találtam is olyat, hogy brony-k. Hogy én mennyire rühellem ezt a jelenséget! Mikor egy keménymag szétcseszi egy különben szórakoztató valami (jelen esetben mese) imidzsét. Persze ez csak az én véleményem.

2013. nov. 18. 18:24
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
5-ös vagyok: Hát igen. Az ilyen rajongótáborok engem is elriasztanak. Lehet, hogy amúgy én is nézném a rajzfilmet, de valahányszor meglátok belőle akár csak egy képkockát is, az elvetemültebb fanok jutnak az eszembe, és ez teljesen elveszi a kedvem.
2013. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez ne tántorítson el, adj a mesének is esélyt! Én már megtanultam elvonatkoztatni. Ez egy jó rajzfilm szerintem. Kreatív, vicces, szóval szórakoztató értékkel bír a számomra. Ez a lényeg. Nem minden MLP rajongó "brony".
2013. nov. 18. 21:00
 10/18 anonim ***** válasza:
2%
Nőljél fel mert elég ciki XD
2014. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!