Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ismeri ezt a filmet?

Ki ismeri ezt a filmet?

Figyelt kérdés
Segitseg! Keresek egy filmet nagyon fontos lenne regen lattam egyszer es nem tudom a cimet. A sztori roviden: Angliaban jatszodik kb 1700-as evekben egy kislany intezetben nevelkedik ott rosszul bannak benne. Van egy baratnoje akinek a nevelok levagjak a hajat es o egyutterez vele, es levagja a sajat hajat. Kesobb meghal a baratnoje. Mikor felno a lany, elmegy dolgozni egy kastelyba. Ott egy kislannyal foglalkozik, tanitja neveli. A haz ura pedig csak ritkan van otthon. Kesobb a lany es a haz ura szerelmesek lesznek egymasba, majd osszeakarnak hazasodni, de kesobb kiderul, h a ferfinek mar van felesege, egy orult no akit bezarva tartanak a kastely egyik szobajaban. Nagyabol enni. Remelem valaki felismeri.

2013. nov. 8. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem Charlotte Brotne Jane Eyre című regénye alapján készült film.
2013. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Charlotte Bronte, rosszul írtam az előbb a nevét!
2013. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, de sajnos nem talalt.... Es meg annyit erdemes hozzafuznom, h a Hallmark-on lattam.
2013. nov. 8. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem ez a film címe, de tuti ebből a regényből csinálták.
2013. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!