Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen földönkívüliekről...

Milyen földönkívüliekről szóló filmeket ismertek, és melyek a kedvenceitek (lehet sorozat is, vagy sorozat epizód)?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a Világok harca a supertv2 csatornán és arról jutott eszembe.


Néhány amelyeket én ismerek:

világok harca

képlet (bár hogy ebben földönkívüliek vagy valami más földöntúli lények vannak-e abban nem vagyok biztos)

ragadozó filmek

alien filmek

függetlenség napja

támad a mars

jelek

A dolog (mind a két rész)

sötét zsaruk 1-2-3 (mondjuk csak az elsőt láttam egy az egyben)

Alf

E.T.

Avatar

Volt valami Mars-ról szóló film is amiben elmentek és találtak egy nagy arcot a Mars felszínén, konkrétan nem emlékszem a címére.


Tudnátok még ajánlani? Leginkább olyan érdekelne, ami komolyabb, ijesztőbb (nem kell hogy horror legyen)



2013. nov. 4. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Doctor Who (Ki vagy, Doki?) a kedvenc ilyenem. A főszereplője egy űrlény, akinek időgépe van. Rengeteg benne a földönkívüli, vannak emberek is persze. Nagyon jó sorozat, nem horror meg ilyesmi, de szerintem érdemes belenézned.
2013. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paul, Támad a Mars, Marslakó a mostohám, Skyline, Riddick filmek, Tűzgyűrű, Transformers filmek, A Föld után, Elysium, A legsötétebb óra, District 9, Super 8, Ragadozók
2013. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Dark Skies szerintem egész jó lett, nem szoktam filmeken félni, de utána a mosdóba kimenet megnéztem nincs-e egy földönkívüli a sarokban.
2013. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, hehe xD Így én is szoktam lenni, ismeretterjesztő vagy más filmek után is.


Első, ismerem a Doctor Who-t, még valamelyik évben kezdtem el nézni, de nem rendszerszerűen, csak azért mert Karen Gillan aki Amy-t játszotta, nagyon tetszett (bár már előtte is láttam belőle pár részt mikor Sophia Myles meg David Tennant volt benne). Az idén már sokkal több részt láttam, és magát a sorozatot is megkedveltem, bár elsőre elég őrültségnek tűnt, a doktor is szimpatikus volt.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2013. nov. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!