Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Highschool dxd 3. évad?

Highschool dxd 3. évad?

Figyelt kérdés

Most néztem végig mind a két évadod az ovát meg a speciált is és azt kell mondjam hogy ez a legjobb anime amit eddig láttam (na jó döntetlenbe van mellette néhány.Szerintetek lesz 3.évad?És ha lesz kb mikorra várható, illetve ha tudtok még ilyen jó animéket akkor légyszi mondjatok már pár címet :)


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. okt. 31. 13:19
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
[link] Aki tud japánul az érti és nekem is leírhatja ha van itt valami a 3 évadról :D
2014. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
Most érkezett a hír hogy bejelentették hogy lesz 3. Évad,dátum viszont nincs,viszont az egyik helyen az egyik kommentelő azt mondta:egyik ismerősöm dolgozik a projektben és ő azt mondta oktoberben jön.
2014. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
Lesz 3 új karakter is ha jól látom :D [link]
2014. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 dargos válasza:
Én az AnimeAvenu-én láttam,hogy lesz 3-dik évad.Egy másik honlapon meg azt láttam vagy idén október vagy jövő január-ba fog kijönni.
2014. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 K.F.C. válasza:
A mangát már folytatták, de aki kíváncsi rá mi van benne el is olvashatja :) minden esetre elég sok meglepetést fog nekünk tartogatni a 3. évad Issei új képességeitől kezdve a történetig :D
2014. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Sveacer ***** válasza:

JÚHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

(konkrét válasz bocsi hogy nem a témában irtam csak örültem és köszönöm a válaszolónak és a kérdezőnek)

2014. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 ShoushiHUN válasza:

Lesz 3. évad. A 4. sor elsőjére nézzetek :D

[link]

2014. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:

15. válaszoló illetve bárki a mangát hol lehet elolvasni olvasod? végső esetben angol oldal is jó.


Igen, lesz 3. évad és én is azt olvastam valahol, hogy talán októberben jön.

2014. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
Sajnos 2015 márciusában :,(
2014. szept. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Aki nagyon szeretne tudakozni a Hoghschool DxD-röl annak ajánlom ezt az oldalot. (animeaddicts.hu/news.php?news) ezt alodalt másolja be. És ezt a nevet kerese (Jön a High School DxD 3. évada) és a új neve Highschool DxD Born. Akki nemduná hogy a born mit jelen. Azt jelenti hogy Born =Szűletés.
2014. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!