Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Highschool dxd 3. évad?

Highschool dxd 3. évad?

Figyelt kérdés

Most néztem végig mind a két évadod az ovát meg a speciált is és azt kell mondjam hogy ez a legjobb anime amit eddig láttam (na jó döntetlenbe van mellette néhány.Szerintetek lesz 3.évad?És ha lesz kb mikorra várható, illetve ha tudtok még ilyen jó animéket akkor légyszi mondjatok már pár címet :)


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. okt. 31. 13:19
1 2 3 4
 1/34 -Igazmondó- ***** válasza:
100%

Már csak ha a végét nézzük, naná hogy lesz! Issei és a fehér sárkány harca még közel sem ért véget. A lányok még csak most költöztek be hozzá, ennek is látnunk kell a következményeit. Na meg persze annak is, hogy Azazel hogy segít nekik a szent szerkezeteik fejlesztésében. A sztori mindenképp folytatásért kiállt. Várhatólag már csak jövőre lesz folytatás, de ez még a későbbiekben kiderül, egyelőre csak türelem. ;)

Még néhány ecchi:

Kiss x Sis

Sakurasou no Pet na Kanojo

Rosario to Vampire

Rosario to Vampire S02

Hentai Ouji to Warawanai Neko

To Love-Ru

Motto To LOVE-Ru

To Love-Ru Darkness

Highschool of the Dead

Kono Naka Ni Hitori Imouto Ga Iru

Hyakka Ryouran Samurai Girls - kissé hasonló, sok szuper képesség

Infinite Stratos

Mayo Chiki


Ezeket az ecchiket láttam eddig, jó szórakozást :)

2013. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
Egyet értek az előző válaszolóval, szerintem is lesz, de legfeljebb jövőre. A sekirei c. anime szinte teljesen olyan mint a dxd, sőt nekem ez még jobban is tetszett
2013. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Sveacer ***** válasza:
Júni vagy júli közepén
2014. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:

Már nagyon várom:)Kell hogy legyen új évad. Az egyik legjobb a kategóriájában, és az egyik kedvencem.

B gata H kei-t is nézd meg, jót szórakoztam rajta és még ajánlanám az ichigo 100%

2014. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Hyoudou_Issei válasza:
Télheg mi kor lesz a másik évada mert én már meg néztem mind a két évadát az elsőt meg a másodikat is de szeretném tudni hogy mikor lesz a harmadék évad
2014. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Sveacer ***** válasza:
Idén április környékén
2014. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 ErenTitan ***** válasza:
Haliho mindenkinekigy aprilis vegen van valami info a 3. Evadrol?
2014. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Sveacer ***** válasza:
Sajnálattal közlöm hogy folyamatosan tolják augusztusban döntik el hogy el kezdik-e
2014. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
"Elkezdik-e" alatt lehet hogy nem is lesz 3.évad legalábbiss nekem most ez jött le.De viszont sok oldalon azt irják, hogy elkezdik csak mindig csúszik a ki tüzőtt idejük
2014. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Sveacer ***** válasza:
Én csak így hallottam
2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!