Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszúállók c. filmben,...

A bosszúállók c. filmben, Thor miért nem töltötte föl a Vasember páncélját?

Figyelt kérdés

Mikor az elején az erdőben harcolnak, és Thor valami villámokat szór Vasemberre, akkor mondja a páncélja, hogy 400 százalékos töltöttség.

És a film végén meg ugye Vasembernek lemerül az aksija, és miért nem kéri meg Thort, hogy megint "töltse föl"?



2013. okt. 28. 18:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát én már vagy tizedszerre nézem meg. Jó, lehet, hogy nincs olyan nagy mondanivalója, de szerintem attól függetlenül nagyon jó. Főleg, hogy az egyik kedvenc színészem játszik benne!
2013. okt. 28. 20:27
 12/12 anonim válasza:
nahh dehát ! Vasembernek a végén semmiféle páncél nem merült le... ha arra gondolsz hogy amikor zuhan ki a kapun és eszméletlen akkor miért nem küld egy félistennek sms-t hogy : le vagyok merülve! Töltsél már föl !
2014. máj. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!