Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Terminátor miért vesz...

A Terminátor miért vesz magának mindig napszemüveget? Van valami oka, vagy csak pusztán felismerte, hogy menő?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az első részben ki kellett vennie a "szemét" és azért, hogy ne lássák felrakta, de a többi részben is mindig van rajta napszemüveg, legalábbis beszerez egyet, az már más kérdés, hogy eltörik:D(a 3.-ban mikor felvette a rózsaszín csillagosat le is vette, és eltaposta.)
2013. okt. 25. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ellett mentve és hosszútávon megmaratt valahol a hardverjén az alapvető szkin könyvtárba valahol az álcázás és a rendező logikátlansága között félúton :)
2013. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valszeg:) főleg, hogy minden részben másik robot van, így nem nagyon tudott beépülni a harverjébe uez az álcázás, de mindegy:)
2013. okt. 25. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az első rész után mindenki vagánynak tartotta, hogy egy roboton napszemüveg van és sokat ezzel hülyéskedtek, aztán később is felhasználták, mint egy szimbólumot. Kb. olyan lett már, mint a tyúk meg a tojás.
2013. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jah értem, köszi:)
2013. okt. 25. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint minden a két terminátort ami Conort védte azt ő is programozta ha jó emlékszem akkor egyik részben volt is róla szó és lehet Conornak tetszett az a dolog.a másik amikor kereste a ruhát az embereken h melyik a megfelelő ruha akkor gondolom a napszemüveg is programozva van h azt is hordhatja.
2013. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!