Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Castle vagy Mentalista?

Castle vagy Mentalista?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban? És miért?

2013. okt. 15. 17:15
1 2
 11/15 sophye21 ***** válasza:
Hát igen, ízlések és pofonok....:)
2014. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mind kettőt szeretem, de a Mentalista jobb legfőképpen RJ miatt, meg mert Jane okos meg vicces, Castle egy vicces idióta ami nem rossz de a Mentalista jobb.

Azt nem értem krimi létére mért kell ennyit nyálazni a Castle-ben, megértem h összejöjjenek h a tini csajok is odalegyenek de mért kell ennyire túllihegni?

A mentalistában nem nyálaznak ennyit, csak egy kicsit annyi meg kell is bele.

2014. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És most? Hogy megölték RJ-t? Mert én követem mindig a sorozatot,feliratosan nézem minden héten,és mivel már megölték RJ-t ezért más szinte minden.Castle-ben meg jön az esküvő,meg ilyenek?
2014. febr. 17. 12:32
 14/15 anonim ***** válasza:

így több mit egy év múlva :D az utolsó válszoló vagyok


még mindig a Mentalista, igaz ha a Red John rész kicsit szánalmas volt (*köhömm* Van Pelt az ablakba veri a fejét részek...*khömmm* semmi sem derült ki RJ-ról...), de úgy egészében a Mentalistát azért nézem h mert szeretem Jane személyiségét, lenyűgöző ember, nagyon okos és vicces

Castle meg, persze vicces és igen, nem egy síkhülye sőt gyakran nagyon okos, de nem olyan lenyűgözően, tudod olyan wow! *mastermid*


szóval ezért a Mentalista, de a Castlet is nagyon bírom (főleg h vége a Mentalistának :'( )

2015. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Castle. Miért? Mert miért ne? :D Imádom a sorozatott és órákig tudnám sorolni miért :D
2015. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!