Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Castle vagy Mentalista?

Castle vagy Mentalista?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban? És miért?

2013. okt. 15. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mentalista. Jane figurája jobb.
2013. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mentalista

Jobb karakterek, jobb történet.

2013. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mentalista. Az elejétől fogva jobban tetszett, és most így a 6. évadra a Castle teljesen ellaposodott. Szerintem sem az új helyszínek, sem az új szereplők nem lendítettek rajta semmit. A mentalista viszont még mindig izgi, pedig jó régóta húzzák ezt a R. J. sztorit.
2013. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nézem mind kettőt :D
2013. okt. 16. 16:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is néztem mindkettőt de a Mentalista sokkal izgalmasabb jobb karakterű, érdekesebb dolgok történek sok hülyeséget csinál és nagyon okos. Régebben nagyon tetszett a Castle is meg ha nincs más dolgom és pont megy a tv-ben akkor megnézem de szerintem nyomában se ér a Mentalistának vagy a Dr.Csontnak.
2013. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még valaki? Senki nem nézi a Castle-t?
2013. okt. 18. 15:54
 7/15 anonim válasza:
Én eddig csak a Castle-t és a Dr.Csont-ot néztem , de most ötletet adtatok és elkezdem a mentalistát .Megnéztem az 1. évadod de nekem annyira nem tetszik . Nekem ellenszenves Lisbon karakere és szinésznője ...
2013. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lisbon nekem sem volt szimpi most már sokkal jobban megkedveltem, Patrick viszont nagyon nagy figura.én a helyedben nem kezdeném elölről elég ha tudod az első évadok lényegét hogy a mostani részeket értsd.Most nagyon jó részek mennek nagyon várom már hogy kiderüljön hogy ki Red John.
2013. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sophye21 ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a bajotok. Én a Castle elkötelezett híve vagyok. Nagyon jó sorozat és Castle-Beckett párosítást sosem lehet megunni. A történetek és szituációk eredetiek és érdekesek. Oké, a mentalista sem rossz, de nekem ott túl sok karakter túl ellenszenves, hogy élvezni tudjam. :\ :)
2014. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek a szíve joga. Én mindkettőt nézem az eleje óta, de a Castle-t már abbahagytam számomra már nem érdekes a történet.
2014. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!