Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Carrie-t annak,...

Aki látta a Carrie-t annak, hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)!!

az egyik barátnőm mondta h nézzük meg a Carrie-t,de én nem rajongok Stephen King-ért és ezért nem nagyon tudom h mit várjak a filmtől:\\\.....mondjuk az előzetese úgy ahogy tetszett.:pppaki látta annak mi a véleménye róla?



2013. okt. 15. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Még nem is vetítik a moziban.

Egyébként én tui megnézem, mert az egyik kedvenc könyvem adaptációja. És ahogy néztem, sokkal hűbb marad most a könyvhöz. De szerintem ha szereted a dráma/horrort (mondjuk horror része tényleg csak a film csúcspontján, amikor már teljesen elborul a lány elméje), akkor megéri.

2013. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1.:Tudom,hogy még nem vetítik,csak nem tudtam mikor fogják ezt megnézni:DD:pp
2013. okt. 15. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nézd inkább az eredetit, azt úgyse tudják felülmúlni:

[link]

2013. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A könyv az eredeti, nem pedig a film, amit linkeltél kettes. A film pedig nem is akarja felülmúlni, mert nem az első filmet remakeli, hanem magát a könyvet adaptálja újra, úgyhogy minden eséje megvan, hogy jobb legyen.
2013. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Most nem az a kérdés, hogy mi volt előbb (tisztában vagyok vele, hogy az 1976-os film is egy adaptáció), hanem hogy melyik jobb. A trailer alapján az új Carrie tipikusan a felesleges remake-ek táborát gazdagítja: steril és lelketlen. Az 1976-os film több szempontból is kiemelkedő (színészek, rendezés stb.), ebből az újban eddig semmi se látszik. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy eredetileg márciusban mutatták volna be, de "valamiért" fél évvel eltolták a bemutatót - ez általában nem jó jel.


Egyébként az új film is csak "Based on", szóval szabadon kezeli az eredeti könyvet. King könyvét és az eredeti filmet nagyra becsülöm, de az újat feleslegesnek tartom és nem is igazán érdekel. De a promója legalább jó:

http://www.youtube.com/watch?v=VlOxlSOr3_M

2013. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
*esélye
2013. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

A trailer alapján sokkal több dolgot vesz át a könyvből, mint a többi adaptáció. Tehát sokkal hűbb lesz. Persze megnézés után többet lehet mondani.

Pl. már maga az első promó is a könyv stílusában készült, amikor a túlélők nyilatkoznak Carrieről.

http://www.youtube.com/watch?v=RaHzUMq8iaM


És ahogy végignéztem a szereplők listáját, az új film mindenkit átemelt a könyvből, még a régebbi filmek ezt nem tették meg és kivágtak részeket a történésből.

2013. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a végéig jó, utána szörnyű
2014. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett
2014. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nem tetszett kifejezetten unalmasnak találtam
2014. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!