Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tökéletes trükk című fimben...

A Tökéletes trükk című fimben akkor most mi volt?

Figyelt kérdés
Elvileg Tesla gépével Angiernek sikerült klónoznia magát. Azonban sokan azt állítják, hogy ez csak kamu volt, hisz az egészet Angier naplójából tudjuk, amit félervezetésként küldött el Bordennek. (én is inkább tartom ésszerűnek ezt a variációt) Ellenben akkor mivel magyarázzuk a három Angier hullát. Mert egy, akit Borden a végén lelőtt, oké. Egy, aki megfulladt. Arra mondhatjuk, hogy lehetett akár Root is (a színész, Angier hasonmása) na de mi a helyzet a legvégén a tartályban. Tudom, tudom, egyesek szerint azok is félrevezetésként vannak ott, de egyet konkrétan láttunk, hogy volt benne egy Angier. Ez mivel magyarázható?

2013. okt. 14. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a félrevezetések mellett továbbra is úgy gondolom,h igazából klónok voltak.
2013. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen bonyolítjátok. Valóban klónok voltak. A film egy regényből készült [link]


és a regényben is klónok vannak. Van egy nagy kripta tele a halott klónokkal a regényben. Ígyhát megbukott a feleslegesen okoskodók összes elmélete.

2013. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
klónok voltak, ez a filmből is egyértelmű, de nem hülyeség a másik magyarázat sem. az imdb-n terjedt el mint a valódi "tökéletes trükk" a filmben, aminek a néző a közönsége akit végül átvernek, de ennek ellenére nem ez a valódi cselekmény, bár érdekes gondolat.
2013. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Angier szerezte meg Borden naplóját. És Borden tévesztette meg Angiert! Ha tudod értelmezni a filmet, akkor elvileg mindennek világosnak kéne lennie. Azok pedig klónok!
2015. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!