Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg lógva marad a Nevem...

Tényleg lógva marad a Nevem Earl sorozat? Csak szerintem tanulságos a sorozat? Senki nem érti a mondanivalóját?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy nem volt nézettsége. Arra én is rájöttem, hogy nem egy sikersztori, de azért egy szerethető sorozat.

Nem szomorú, hogy manapság amiben nincs szex jelenet, gyilkolászás vagy állandó utálkozás, azt az emberek nem szeretik? Érdekes, hogy a reality showkat, ahol nyilvánvaló, megrendezett műbalhék arzenálja van, azt kicsitől nagyig majdnem mindenki nézi. Amiből megtanulja az ember, hogy hogyan beszéljen ki mást a hátánál, hogyan utálja a másikat és ba...on ki vele arra van szükséglet. Ez a sorozat a lepukkant lakókocsis "alja" népet is szerethetővé tudta tenni. Bemutatja, hogy nem csak akkor lehet szeretet és békesség ha van pénz. Ebből kéne tanuljon mindenki, hogy ne akarjon mindenki szép és gazdag lenni, mert nem mindig az jelenti a boldogságot. Nem utolsó sorban megtanít, hogy hogyan kell elfogadni az embertársunkat anélkül, hogy megváltoztatnánk. Mit jelent szeretetben élni egy közösségben.


Na mindegy...csak bosszankodok magamban. Szerintem ilyen sorozatokat kéne mutatni főműsoridőben, amelyet a család együtt nézhet és amely összehozza őket. Nem, mint a valóvilág vagy reggelestebundapest, amit általában az apukák nem szeretnek, a gyerekek nem szabad nézzenek (normális családban), és anyuka egyedül nyáladzik rajta.


2013. okt. 6. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért most akadtál ki rajta. Ez a sorozat már 4 éve el lett kaszálva. Az utolsó része 2009. május 14.-én jött ki.
2013. okt. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eléggé későn találtam rá a sorozatra, nameg egy jelentős időt vártam a folytatást.
2013. okt. 6. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Annak idején szerettem ezt a sorozatot, de nem sikerült mindet végignéznem, csak 1-1 részt. Most pótoltam. Az a jó benne, hogy vicces, de egyben tanulságos is: mindig van benne 1-1 mozzanat, amit el kell kapnia az embernek, értelmeznie, és rájön, hogy érdemes volt ráfigyelni. Önmagában 1-1 rész is érdekes, ez keltette fel az érdeklődésemet a sorozat iránt, hogy egyszer összefüggően végignézzem.

Érdekes, mert a tesóm nem érti se a poénokat, sem a mondanivalóját - pedig nem gyerek már ő sem:).

2016. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!