Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AHS miről szól? (American...

AHS miről szól? (American Horror Story)

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első évadot néztem csak, az ilyen elátkozott ház-szellemek téma. Elég csavaros, ijesztő, több szálon fut, és nagyon durva dolgok derülnek ki a vége felé. Nekem nyomasztó volt a hangulata, de tetszett.
2013. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az egyik legjobb sorozat, én imádom! :D Az első évad valóban egy elátkozott házról szól, amit az ott meghalt/megölt emberek szellemei laknak. A második évad már egy teljesen másik téma, ott már egy őrültek házáról szól minden, nagyon csavaros, és kicsit bonyolult, nah meg persze elvont, imádni lehet. :D A harmadik évad október 9-én jön ki, ami szintén egy másik történet, boszorkányokról szól. Én nagyon várom, csak ajánlani tudom :DDD
2013. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alapkoncepció az, hogy minden évad 1-1 elátkozott helyszínen játszódik. A színészgárda többé-kevésbé ugyanaz, de természetesen évadonként más karaktert játszanak.

Az első évad nagyon jó, de a végére túlságosan elhülyül. A második hasonlóan jól indul, de az utolsó pár részre nagyon elfárad. A bizalmamat ettől függetlenül élvezi, mert nagyon hangulatos, nagyon jók a színészek és jó a sztori is.

2013. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyire ijesztő? Mert gondolkodtam benne hogy elkezdem nézni,de félek hogy túl ijesztő lesz:DD nem vagyok olyan tipikus félős, de a nagyon durva filmeket sem bírom:D Ti hány évesen kezdtétek el nézni?

14/L

2014. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elottem levonek: kezd el, nagyon jo! En 12 evesen kezdtem el nezni. Nem olyan ijeszto, inkabb szorakoztato.
2015. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joci1212 ***** válasza:
Úgy látom a 4-5 évadról senki sem írt ezért gondolom elmondom hogy a 4. évad az rémcirkuszos (nekem tetszett, minden odavág benne ijesztő bohóc kétfejű lány és stb)Az 5. évad pedig egy hotelben játszódik és Lady Gaga is játszik benne (egész jól!) egyébként az előzőkhöz kapcsolódva tényleg elég elvont de ha szereted alapból az ilyeneket akkor tudod nézni. ;)
2015. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!