Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért történik ez az Eredet...

Miért történik ez az Eredet című filmben?

Figyelt kérdés

a végén a 4. álomszint után, amikor a kiscsaj leugrik az épületről, de Cobb ottmarad a feleségével az emeleten! addig értem! de utána van egy jelenet, ami ugyanaz mint, a film eleje. Az elején a Saito elleni küldetésben is azzal a ráncos öregemberrel beszélt.. de csak annyit mondott: "Eljöttem, hogy emlékesztessem valamire...valamire amit tudott, hogy ez a világ csak egy álom"

utána Cobb felébred és a valóságban találja magát a repülőgépen.

Az lenne a kérdésem, hogy annak a jelenetnek mi volt a lényege? mikor az öregemberrel beszélt? Az miért fontos? Nem értem! És időrendben hogy van ez az egész? A film első jelenete már a 'küldetés' után történt?



2013. szept. 26. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen láttam és nem emlékszem mindenre, de az öregember az Saito maga. Saito meghalt az egyik álombéli álomban és így vhogy a legalsó szintre zuhant és ott élte le az életét, megöregedett. Majd a főszereplő "lement" érte,h visszavigye/felkeltse és ekkor váltott a kép a repülőgépre, ahol lehet látni, h Saito nagyon megdöbbent és teljesen szét van, mivel ő a repülőút alatt leélt egy egész életet, és a főszereplőnek ugye azért kellett őt visszavinnie, mert ő megígérte neki,h eltörölteti a bűneit és hazamehet.

Viszont mivel ezzel kezdődött a film, így annak is fennáll a lehetősége,h a filmbeli történet egy örökké ismétlődő folyamat vagy legalábbis többször megtörtént már.

2013. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha:) tényleg.Már értem. Saito meghalt és lement a váróba, ahol megöregedett! Mostmár a párbeszéd lényege is nyilvánvaló.

Köszönöm :) pont erre voltam kíváncsi :) ment a zöld :)

2013. szept. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!