Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felismeri valaki az írottak...

Felismeri valaki az írottak alapján a filmet?

Figyelt kérdés

Régebbi időkben játszódik a történet.A film egy családról szól,ahol beteg lesz az anyuka. A férj és a gyerekek felépítenek a ház mellett az anyukának egy saját helyet,ami közepén egy nagy fa áll... Nagyon természetbarát,fényes,tág,növényekkel teli hellyé alakítják ki a nőnek a helyet...


Ebben nem egészen vagyok biztos,de lehet,hogy Mel Gibson a férje a beteg nőnek....



#beteg nő #családi összefogás
2013. szept. 14. 19:13
 1/4 tubifex ***** válasza:
Az élet háza. Erre gondolok,de nem biztos hogy ez lesz
2013. szept. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos nem ez az a film...

Amire én gondolok,az nem a mostani időkben játszódik....nem ilyen ,,modern" körülmények között...

2013. szept. 27. 19:28
 3/4 anonim válasza:
Nekem erröl az ,(én pàn péter) c. film jut eszembe.
2014. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai napig sem tudtam rájönni a film címére. Abban biztos vagyok,hogy az anyuka halálos beteg,és intézetbe kellene vonuljon,valami terápiára,de a család nem tartja jó ötletnek,ezért építik a házat. Elejében elítélik őket,mert a nő fertőző beteg,s félnek,de azt hiszem aztán segítenek a családnak. Szegény körülmények között élnek,és sok gyerekük van..
2016. júl. 20. 02:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!