Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehetett az a film...

Melyik lehetett az a film (már rég láttam) a többi lent!?

Figyelt kérdés

Már csak részletekre emlékszem!? : -Mexikóban volt egy leszámolás,és egy férfi nem volt a leszámolás ebben a felszámolásban meghalt mindenki!-És egy férfi megtalálta a leszámolásban résztvevő pénzt.(tovább nem tudom)

-Ez a férfi aki megtalálta a pénzt annak volt 1 felesége és azzal élt azt hiszem.-Amikor vissza ment,vagy már nem is tudom valahogy ez a férfi oda keveredett a leszámolás helyszínére ott körben voltak az autók,egy sivatagos részen és nagyon erős kutyák(talán pitbullok) de tényleg brutálisan izmosak,erősek(azért is maradtak meg a kutyák ). -Utána volt benne egy full bolond fehér ember is benne,elme beteg lehetett vagy nem tudom(neki a pénz kellett). -Talán úgy találta meg a férfi a pénzt,hogy 1 sebesült férfi túl élte és talán az útszélén volt és odament hozzá és elvitte a pénzt,de ez nem biztos.?????


2013. szept. 3. 23:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a leszámolás felei között drog ügylet zajlott,de az hiszem,hogy akik végbe akarták az ügyletet vinni azokat lőtte agyon 1 harmadik banda,de ők nem voltak benne az ügyletbe hanem oda mentek valahogyan,és utána a férfi aki megtalálta a pénzt 1 este vissza ment a helyszínre (leszámolásos helyszínre) és ott álltak a domb tetején a 3.banda és (sötét volt) és hirtelen felkapcsolt az auto reflektora és elkezdtek lefelé jönni a dombról és a férfi aki találta a pénzt az elbújt talán az autók alatt vagy valahogy elbújt.-még 1 részlet beugrott a bolond fehér(azt hiszem amcsi csávó) ment át egy hídon (talán este lehetett) és megállt a hídon,lelassított az autóval és kinézett a jobb oldali ablakon,a híd korlátján,vagy nem tom milyén ott volt 1 madár és azt agyon lőtte a bolond :D , és a film végén a bolond megsebesült (azt hiszem ez már amerikában volt) és ott megy 1 utcán és 1 gyerektől veszi meg az ingjét,hogy miért azt nem tudom.(talán jöttek a rendőrök és vérzett a válla azt már nem tudom) remélem valakinek beugrik a film :O :D
2013. szept. 3. 23:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán a bolond STEVE BUSCEMI volt,de nem biztos!
2013. szept. 3. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vénnek való vidék
2013. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azazzzzzz!!!!!!!:DDDKösziiii!!!
2013. szept. 5. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!