Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régebbi filmet (talán pszichot...

Régebbi filmet (talán pszichothriller) keresek, melyik film lehetett ez? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Úgy a 90-es évek eleje felé láthattam a tévében, sajnos nem az egészet.


Annyi megmaradt, hogy egy fickó szobát bérelt egy házinéninél, valami lepukkantabb környéken, úgy rémlik hallucinációi voltak a férfinak. Az a jelenet nagyon megmaradt, amikor a kádba vizet enged, az vörös színű, mintha vér folyna a csapból, és egy levágott fejet lát a kádban úszva (ami gyaníthatóan hallucináció). Aztán az idős házinéni közli, hogy "néha kicsit rozsdás a víz". Nagyon nyomasztó hangulatú, lassabb tempójú film volt, akinek van ötlete, mi lehetett, megköszönném, ha segítene!



2013. júl. 18. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán: Meztelen ebéd (Naked Lunch, 1991)
2014. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem a Meztelen Ebédet (filmben is láttam többször és könyvben is olvastam), nem az, még csak nem is hasonló. :) De kösz a tippet! :)
2014. ápr. 4. 23:21
 3/4 anonim válasza:

A Chasing Sleep (Alvás! ZAVAR) című film engem emlékeztet a leírásodra, vannak hasonló jelenetek benne. ( [link] Ez 2000-res film, szóval a 90-es évek elején nem láthattad.

Én is kíváncsi lennék az általad keresett filmre, szóval aki tudja feltétlen írja meg! :D

2014. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tyű, ez érdekes filmnek tűnik, köszi a tippet, mindenképp megnézem! :)
2014. máj. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!