Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem az SAO (sword...

Tudtok nekem az SAO (sword art online), ao no exorcist, code geass-hoz hasonló anime-okat ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

SAO -> Accel World

Ao no exorcist -> D.gray-man, Chrono Crusade

Code geass -> Death Note

2013. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2013. aug. 27. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
BTOOOM!
2013. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nirata ***** válasza:

zetsuen no tempest the civilization blaster

fullmetal alchemist brotherhood

2013. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attack on titan
2013. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ryutoshi válasza:
100%

ezer örömmel de azért a fentebb említettek nagy részét én is ajánlom :D


no kezdjünk hozzá...


SAO

- nem vagyok biztos benne, hogy tudod, de elindult a SAO 2. (vagy ha a tündéreset is belevesszük akkor 3. :D) évada a Gun Gale Online, azaz a GGO (legkönnyebben "sword art online II" kereséssel találhatsz rá)


bár leírás nincs itt van egy-két ízelítő dolog :D

[link]


- Log Horizon egy nagyon hasonló, és szerintem, sokkal kidolgozottabb anime, mint a SAO, bár mindkettő a kedvencem :D lényegében itt is bezáródtak a játékban, azonban itt nem tudnak semmiről, hogy miért kerültek bele. Na de nem spoilerezek, ha mégis tudni akarsz valamit itt a link amin elérheted.

[link]

(ui: ha minden igaz idén ősszel jön a 2. évada)



Ao no Exorcist

ja most néztem végig és imádom *.* nemigen tudok ilyen témában mondani, de azért említek 2 animét ami ilyen... "szörnyes" :D


- Hellsing

egy elmebeteg anime, mely a képernyő elé ragasztott engem. Vámpírok, zombik, emberek összeverekedése, de ezt elmebeteg módon összehangolva, mely rabul ejti a nézőt, ha szereti a tömérdek erőszakot *.* máig kedvenc anime, aztán jó szórakozást ha belekezdenél :P

[link]


- Pandora Hearths

Ezt is nemrégiben néztem meg, és nagyon megtetszett, és már várom a folytatását :D a lényege, hogy 2 sík létezik, az emberek és a démonok világa. Bár az emberek nem tudnak a démonok jelenlétéről, azért vannak olyanok, akik mégis arra tették fel életüket hogy megöljék a démonivilágból "szerződtetett" embereket. Lehet kicsit hülyén fogalmazok, de csak azért mert nem akarok sokat spoilerezni :D ajánlom, nagyon elragadó a főszereplők személyiséget, és van benne egy két kegyetlen poén, de azért megmarad a kellő komolyság :D

[link]



code geass

erről nem tudok mit mondani mert nem ismerem :D de kicsit furcsa volt, mert mikor rákerestem AA-n az első 20 találat biztos Hentai témájú volt xD vagy nagyon népszerű a perverz fanartos körökben, vagy ez egy hentai mű nem tudom xD



// remélhetőleg minden érthető volt, és megtetszenek ezek az animék :D ha gondolod írj ide vissza, és ha észreveszek talán még tudok mondani egy-kettőt más témákban is :D //

2014. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!