Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nézte már moziban a...

Valaki nézte már moziban a PERCY JACKSON: SZÖRNYEK TENGERE 3D-t?

Figyelt kérdés
Milyen volt? És hány perces volt kb? Mert egyik helyen 106 perc van, a másikon meg 130. És pont nem lenne mindegy az a pár perc nekünk. :)
2013. aug. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem 3D-ben láttam, de reklámmal együtt kb. 2 órás. És sokkal jobb lett, mint a Villámtolvaj :)
2013. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is láttam, 3Dben, szinkronnal, és olyan csalódott lettem, mint még talán moziban soha.


Borzasztó lett. A könyv már alapból csavar párat a görög mitológián, de Rick Riordan kreatívan csavargatja, megfiatalítja, befogadhatóvá teszi, a film pedig lebutítja.


Összegezve elég ostoba film. A dialógusok nevetségesek, a szereplők buták, a könyvtől iszonyatosan eltértek, a látványtechnika nem rossz, de azért voltak dolgok, amik elég viccesen néztek ki, és végig fogtam a fejemet, hogy ez most micsoda akar lenni, vagy kiabáltam a moziteremben ülőkkel együtt a szereplőknek, hogy ennyire gyökerek nem lehetnek.

Sok helyen vontatott, kiszámítható és hülyének nézi a nézőket.


Nem tudom, hogy hány perces, de túl hosszú. A szinkron pedig valami szörnyű. Annabethnek olyan hangja van, mint valami agysejthiányos plázacicának, Percy meg egy harmincéves hangján beszél és gondolkozik.


Viszont Clarisse karaktere remek lett, szerintem a színésznő nagyon jól hozza, és a zenék is jól lettek kiválasztva.


Mindenesetre ha újra dönthetnék, nem adnék ki rá mozipénzt, főleg nem 3Ds emeléssel.

2013. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fuxreiter.Jack ***** válasza:
Szerintem nagyon jó volt a film. A játékideje durván 2 órás volt.
2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bonyár Zorka válasza:
én már láttam.. és az a kedvenc filmem kíváncsian várom a harmadik részt... pontosan nemtom hány perces bocsi :(
2013. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!