Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit bírtok annyira Klausban?

Ti mit bírtok annyira Klausban?

Figyelt kérdés
Csak mert sokan írtátok, hogy ő a kedvenc szereplőtök és kíváncsi vagyok, miért.

2013. aug. 19. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mármint az Amerikai Faterban?

Én szeretem, de azért nem hinném, hogy túl sok embernek lenne a kedvence. Bár én a német akcentusát és a beszólásait bírom :)

2013. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FannaL ***** válasza:
100%

Német akcentus??? Brit.

Egyébként JoMo-t bírom Klausban. Ő az a tipikus rossz fiú. És persze a története megható, senki sem szerette, ő volt mindig a fekete bárány. Így még azt is meg lehet érteni, hogy ilyen szörnyűségeket tesz, nem akarja, hogy újra megbántsák. És persze Klaroline. :)

2013. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
FallaL az első az Amerikai fater Klausára gondolt, aki német, és német akcentusa van. A kérdező legalább írja le, milyen filmre, sorozatra, mesére, animére vagy annyakínnyára gondol :)
2013. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
FannaL* bocs
2013. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

1. vagyok

Igen, én írtam is, hogy az Amerikai Faterben lévő Klausra gondolok. Ezek szerint nyilván másik filmben vagy sorozatban is van (ami nem meglepő).

Csak annyira nem értem, hogy a kérdésben miért nem jelöli meg a kérdező, hogy melyik sorozatról van szó, mert nyilván van egy csomó másik helyen is Klaus.

2013. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 FannaL ***** válasza:
100%
A kulcsszavakban benne van a Vámpírnaplók. És elnézést első, nem olvastam el normálisan..:)
2013. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy én nem a kérdésre válaszolok:) Na jó, akkor arra is, a rajzait, meg ahogy néha sikerül levennie a lábáról Caroline-t az a stílus:)

Másik:) Légyszi, Fannal, ne írd már így, ilyen nevű szereplő nincsen: "Klaroline" Szerintem Caroline-ra gondoltál:)

És igen, kérdező, lehet, hogy valaki nem nézi meg a kulcsszavakat, szóval az elsőnek rányomtam egy zöldet:) Fannal 1. kommentjét kivéve mindre adtam:) Övé másodikra is, mert oda nem írt ilyet, hogy "Klaroline"

:D:D:D

2013. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FannaL ***** válasza:
100%

Nem, nem Caroline-ra gondoltam, letudom írni a neveket, ilyen hibát nem ejtenék SOHA, főleg nem ezekkel a szereplőkkel. Utálom, ha valaki nem normálisan írja le neveket. A Klaroline-t a Niklaus+Caroline fanok rakták össze így, ez ugyan olyan mint a Delena(Damon+Elena), vagy a Mabekah(Matt és Rebekah). Szóval nyugodtan írom így. És Klaroline fan vagyok.(Bár ennek betesz majd sajna a The Originals.)


Ja igen a TO: Meglátszik, hogy tényleg sokan bírják Klaus/Ősöket, még egy külön sorozat is lett nekik. :))

2013. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja akkor oké:):) Ezt eddig észre se vettem:) Mindig azt hittem, hogy rosszul írják:D:D:D Köszi!:D
2013. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Utálom Klaust. Egy pszichopata sorozatgyilkos. Kíváncsi lennék, hogy ha nem lenne ilyen jóképű, akkor mennyi rajongója lenne...?
2013. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!