Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, nagyon...

Keresek egy filmet, nagyon régen láttam, de meg szeretném újra nézni. Valaki ismeri esetleg? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
Amire emlékszem, hogy volt egy idős bácsi volt benne, akinek a valakije tündérföldön volt. Voltak benne gonosz manók vagy koboldok, akik valamilyen könyvet szerettek volna megszerezni, és ettől védték a könyvet. Volt benne egy idős nő a kórházban, aki beszélt a tündérekkel és bolondnak tartották. A film vége az lett, hogy a bácsi felkerült a tündérekhez, talán a feleségével, akit elvittek a tündérek.

2013. aug. 16. 18:08
 1/2 anonim válasza:
Szia! Remélem egyre gondolunk, nekem a Spriderwick krónikája jutott eszembe. Mondjuk az öreg bácsi a tündérek földjén volt, a nő evett a tündérek eledeléből, és többé mást nem evett, csak azt. Az ő apukája az öreg bácsi. Három gyerek van a filmben egy ikerpár, ők fiúk és a nővérük), akik az anyjukkal beköltöznek a házba, ahol az egyik fiú megtalálja a könyvet, amiben le vannak írva a különleges lények, van egy kobold is a házban, és a végén amikor a férfi elmegy a tündérekkel, akkor a lányát viszi magával, aki korábban az öreg néni volt, de a tündéreknél nem telik az idő, így ő is fiatal lesz. Remélem ez az :)
2013. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Hogy én mennyire örülök, nagyon szépen köszönöm!!! :) Szereztél nekem egy szép estét azzal, hogy több év után újra láthatom a filmet! :)
2013. aug. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!