Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen magyar vonatkozású...

Milyen magyar vonatkozású dolog volt az Így jártam anyátokkal-ban (How I met your mother)?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy volt benne szó magyarokról, vagy volt egy magyar vonatkozású mellékszereplő, esetleg valaki magyar mondott pár mondatot, de én nem emlékszem ilyesmire, pedig az összes részt láttam.
2009. okt. 27. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

[link]


ez a hír,de ez nem a HOW I met your mother-ben volt..

2009. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, de azért köszi. :)

Biztos vagyok benne, hogy a HIMYM-ben volt.

2009. okt. 29. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
most néztem végig az első évadot, de nem volt ilyen. majd szólok, ha lesz, mert mindjárt kezdem a másodikat is. :D
2009. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. :D
2009. dec. 14. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:

volt volt de nem emlékszem h mi pontosan

de biztos volt. talán budapestről volt szó?

2009. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
oké a negyedik évad elejénél tartok és még mindig semmi:(
2009. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet tévedtem. :)


Pedig határozottan ezt állították abban a cikkben, de engem is meglepett, mert nekem sem rémlett ilyesmi.


Azért köszi. :)

2010. jan. 1. 15:26
 8/12 anonim válasza:
akkor a cikkírók mellébeszélnek :P
2010. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
én minden részt láttam a himym-ből, biztos hogy nem volt benne ilyesmi :D viszont a the big bang theory-ban (agymenők) volt. Penny játszott vmi online játékon és ott volt szó magyarokról hogy ellenük játszott vagy vmi ilyesmi..:D nem lehet h erre gondoltál? ha nem akk sorry :D
2010. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szinte biztos vagyok benne hogy benne volt Gábor Zsazsa, gondolom őt azért magyarnak vesszük :D . A rész pedig azt hiszem a Robot vs. Wrestlers. Szerintem ennyi.
2010. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!