Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ma már miért nem...

Szerintetek ma már miért nem csinálnak jó filmeket?

Figyelt kérdés
Kifogytak az ötletekből? Talán álltak rá ezért ennyire a régi filmek folytatására? Már ennyire csak a pénz érdekli őket? Ti amúgy milyen filmre vártok már? Min lepődnétek leginkább ha hirtelen megjelenne a mozivásznon? Mármint milyen kategóriát néznétek már, amiben már rég csináltak filmet?
2013. aug. 13. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálnak jó filmeket.
2013. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Ötlethiány valszeg, mivel már szinte minden téma ki van facsarva valamilyen szinten. Igazából az van a mai filmekkel, hogy jók, de nagyon felejtősek, pár hét és azt is elfelejtem, hogy miről szólt. Kevés az a film ami igazán megfog, berögzül a memóriámba, de azok tényleg jók. Manapság nem találkoztam igazán jó filmmel, ezért is nézek animéket :D
2013. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálnak jó filmeket, csak keveset és a nagy részüket nem Amerikában, ezért nemigen találkozol velük, nem adják a mozik, nem lesznek sikerfilmek. A nagy amerikai rendezők vagy meghaltak, vagy elkezdtek tömeg szemetet gyártani.

Viszont Európában vagy Ázsiában a mai napig remek filmek készülnek.

A másik és talán a főbb ok amiért nem készül annyi jó film az az, hogy nincs igény rá. Minek törjék magukat olyan alkotásokkal amik valamiféle értéket képviselnek, ha egy Michael Bay, vagy egy James Cameron film garantáltan a tízszeresét hozza.

2013. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi jó nincs abban igazad van. Megy a Remakelés ezerrel, már kb minden kapott újradolgozást. Nincs normális ötlet mostanában ...
2013. aug. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jártas vagyok a chilei,iráni,japán,szerb,észt,holland,magyar,norvég,angol meg persze amcsi..kortárs filmben...de nagyon keresni kell, ha jó filmeket akarsz látni, mondhatni filmfesztiválokra kell járni, Miskolc CineFestet szept12-22 ajánlanám Cannes Aranypálma La vie d'Adele , Jeune et jolie és hasonló kaliberek lesznek kortárs cseh film is Aranymedvés is asszem, Le Passét is vetítik Frances Ha, The worlds end stb..jók lesznek nagyon.
2013. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!