Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csinálnak olyan filmeket amik...

Csinálnak olyan filmeket amik játékokra hasolítanak?

Figyelt kérdés

Ismeritek a crysis játékot...

Csinálnak olyan filmeket amiket nem élő emberek játszanak el, hanem úgy néznek ki mint a crysis játékban lévő videóbejátszások?


vagy játékbeli videóra hasonlító film. szerintem nagyon jó lenne egy ilyesmi film, (2 órásban, rendes történettel) biztos megnézném őket. http://www.youtube.com/watch?v=3nzMdPwO2Qw



És nem olyanokra gondolok mint a shrek, meg baltó, meg a többi rajzfilm


2009. aug. 5. 14:20
 1/5 anonim válasza:
Én úgy tudom most a wow-hoz készülő film ilyen lesz, de ezen felül tudtommal vannak ilyenek:)
2009. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pár címet tudnál adni?
2009. aug. 11. 02:58
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Nem rajzfilm, hanem animációs film!

2. Final Fantasy, Animatrix, Resident Evil:Degeneration.... nézz utánuk, ha ilyenre gondoltál..

2009. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mint már előttem írták Final Fantasy, Resident evil és kiegészíteném: Casshern
2009. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Casshern?- Hát de az anime(sorozat)! Igaz csináltak egy filmet, amit elég nehéz behatárolni! De az mégiscsak egy film!
2009. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!