Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fredet és George-ot miért nem...

Fredet és George-ot miért nem zavarta hogy az öccsük a Tekergők Térképe szerint egy Peter Pettigrew nevű férfivel alszik együtt minden nap?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak nyáron esett le neki hogy mi is történt vele :D
2013. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#10 az akkor tényleg baki
2013. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

kb az egész 5. rész egy baki.

ha ennyire nem hiszik el neki azt ami a temetőben történt,akkor harry miért nem húzza ki a gondolatot a fejéből és az illetékesek miért nem nézik meg a merengőben?

full alap kellene,hogy legyen:).


a térképes dologra meg.

vagy nem figyelték az öccsük,vagy hibás gondolták a térképet,vagy baki.

2013. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok!!:) Nem lehet, hogy pl Fred és George azt hitték, hogy Peter Pettigrew Harry és Ron egyik szobatársa? Mert mi van, ha ők pl nem tudták név szerint, hogy kikről szólt az a történet? Amelyikben Harry szülei meghaltak:S Mondjuk én nem tudom, hogy ezt Rowling átgondolta-e:) Mindenesetre azért elég cool történet!!:) Imádom <3 <3
2013. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A hangsúly nem kifejezetten Petttigrew-on van, hanem a tényen hogy a térkép szerint az öccsük... hát... elég jó kapcsolatot ápol ugyanazon nem egyik tagjával. :D Ha most ehhez figyelembe vesszük, hogy mennyit szopatták már egy csaj miatt is, szinte biztos hogy baki.


Az emlékes dolog pedig azért nem jó, mert mint láttuk meglehet hamisítani őket. Ha alá is támasztja a harry által elmondott dolgokat, a gyáva miniszterelnök és társai akkor se fogadták volna el a tényeket.

2013. aug. 20. 11:54
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira részletes az a térkép?:) Mondjuk rég olvastam, nem emlékszem, hogy az ágyak is rajta vannak-e. Meg hát, hogy nem gurult-e volna le Makesz; hogyha például Ron forgolódik az éjszaka..:) Meg hogy ez le van írva valahol, hogy konkrétan egy ágyban alszanak? Nincs lerakva Makesznak valami külön kis rongy vagy mittudomén?:) És akkor nem egy ágyban aludnának:) Én nem emlékszem, hogy le lenne írva, hogy egy ágyban aludtak. Ha baki, akkor meg baki; akkor ez van!:):)
2013. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy baki, értsétek már meg! Fredék nem nézegették Ront éjszaka. Csak a dilgukkal figlalkoztak, azzal, hogy jön-e valaki a folyosón. Mért nézegették volna Ront? És nem, nem látszanak az ágyak. Az egész szoba kb egy cm2, az összes pötty egy rakáson van.
2013. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
Na, látjátok?:D
2013. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, de:

Az első részben (film) látta Mógust meghalni, a thesztrálokat mégsem látja az 5. részig. Baki. :/

2013. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

19.-nek:)

Szerintem a 3. részben már úgy jut el az iskoláig mint a társai, szekérrel/hintóval, szóval szerintem akkor már látja. Bár most nem néztem utána, de szerintem látja őket Harry.

2013. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!