Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókban Silas...

A Vámpírnaplókban Silas milyen lény?

Figyelt kérdés
Boszorkány, vagy vámpír vagy mi?

2013. aug. 5. 22:52
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Silas egy 2000 éves vámpír akit Questia vámpírrá (halhatatlanná) tette.Hogy pontos legyek Stefan az ő hasonmása vagyis árnyékmása.
2013. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Én emlékszem mindenre belőle csak mivel nem gép előtt ülök sok idő leírnom...:$
2013. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
most akkor Silas az első vámpír vagy Klausék ? már nem értem. meg most akkor mi köze a hasonmásnak (Katrine,Elena..) Klaushoz és Silashaz ? hogy kapcsolódik össze?
2013. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én időközben már megértettem. :) Egy kedves válaszoló már kifejtette. Silas nem vámpír, csak vérre van szüksége, hogy éljen, de csak egy halhatatlan lény, akinek telepatikus képességei vannak.
2013. okt. 21. 18:33
 15/22 anonim válasza:

Utolsónak! Ahogy a kérdező is leírta: Silas NEM vámpír, hanem egy 2000 éves halhatatlan, telepatikus képességekkel, aki Quetshyanak köszönhetően vált halhatatlanná még anno.

A hasonmás dolog meg úgy működik, hogy Silas igaz szerelmét Amarának hívták, aki ugyan úgy nézett ki, mit Katherine és Elena. Mivel Silas Amarát is halhatatlanná változtatta, ezért született meg Katherine (Minden halhatatlannak előbb-utóbb születni fog egy "árnyékmása", a természet így próbálja megtartani az egyensúlyt.)

Mivel Katherine is halhatatlanná vált, ezért született meg Elena, akinek meg kellett volna halnia majd valamikor, de mivel ő is vámpír lett, ezért valószínűleg, valamikor majd megint születni egy Petrova hasonmás, hogy az egyensúly fent maradjon.

2013. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
és akkor Tatia Petrova ?nem úgy volt h ő volt az első .és az ő vérével változtatták Klausékat vámpírrá mert szerelmesek voltak belé. és vele lett még Klaus megkötve h csak vámpír lehessen. és ezért egy hasonmás kell a feloldásához?
2013. okt. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Erre csak szimplán az a válasz, hogy mivel Tatiana vérével változtak, ezért kell egy hasonmás vére. Az már más dolog, hogy Klausék úgy hitték, hogy Tatiana az első.
2013. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
bocsi elírtam... *Tatia
2013. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez a hasonmás dolog engem az új részben, amikor ugye kiderült kik a hasommások, akkor elég mérges lettem, de remélem megmagyrázzák majd a műsorba, hogy 100%-ig biztos legyen ez az elmélet, hogy a nagy ősi vámpírok elnézték a történetet... c: kíváncsi leszek. Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 24. 20:36
 20/22 anonim ***** válasza:
Silas amíg meg nem itta a halhatatlansgá italát addig boszorkány volt megitta a bájitalt és vámpír lett
2013. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!