Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókban Silas...

A Vámpírnaplókban Silas milyen lény?

Figyelt kérdés
Boszorkány, vagy vámpír vagy mi?

2013. aug. 5. 22:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Sellő! és néha ilyen szirén féleséggé változik ..nagggyon ijesztő :OOO félek is tőle mind a szartól!
2013. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 FannaL ***** válasza:
69%
Ha minden igaz egy közel 2000éves vámpír.. És ugye ő az első halhatatlan lény. Boszinak nem hiszem, ugyanis akkor nem kellett volna neki Bonnie és az aki halhatatlanná tette.
2013. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
neeem, most mér vezeted félre szegényt? :(( hát az sellő! ...régen még Ariellel is jóba voltak ..csak hát szegény elhunyt ...R.I.P.
2013. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
sellő :D csak mert ő igazából nem vámpír mert azt Esther "hozta létre" valahogy halhatatlanná tette magát, amit csak úgy tudott volna ha boszi lett volna, de akkor miért iszik vért? zavaros ez..
2013. aug. 5. 23:47
 5/22 A kérdező kommentje:
meg most nézem a 4. évad 9. részét és Shane azt mondja : "egyszer volt, hol nem volt. volt egyszer egy silas nevű boszorkány" vagy valami ilyesmit.
2013. aug. 6. 01:53
 6/22 FannaL ***** válasza:
Na szóval jobban utána néztem, avagy elolvastam a TVD-s TO-s Wikit Silasról. Azt Írja, hogy Silas egy nagyon erős boszi volt és Qestiát(nem tudom leírni) megkérte, hogy segtsen neki egy halhatatlan lényt létrehozni. És tulajdon képpen csak annyit írt, hogy Silas egy 2000 éves halhatatlan lény. De tuti van benne vámpír, emlékezzünk csak vissza, hogy Jeremyvel keltették fel.
2013. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, meg ő is rabolta ki a kórházat. Szóval halhatatlan boszi aki vért iszik. Wow. :)
2013. aug. 6. 13:17
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem Silas a legelső vadász? Mert Bonnie valami őse valamiért büntetésül halhatatlanná tette? Hú de nem emlékszem már rá. o.o Most már engem is érdekel.
2013. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 FannaL ***** válasza:

Nem, nem, hogy lenne már vámpírvadász mikor ő az első halhatatlan lény, és addig nem voltak vámpírok??. Biztos nem fogom lefordítani ezt az egész cuccot: [link]


Silasnak volt egy szerelme akivel együtt akart örökre lenni. Ehhez kellett neki a legjobb barátja Qetsyah, egy másik erős boszorkány, hogy feltudják találni a halhatatlanság varázsigéjét. De a Qetsyah azt hitte, hogy Silas őt akarja halhatatlanná tenni és örökre élni, mivel Qetsyah(ezt a nevet többet nem írom le, borzalmas egy név..) szerelmes volt Silasba. Ám ugye Silasnak másik csaja volt, és amikor erre rájött Q..., megölte Silas szerelmét és bebörtönözte a férfit a szigetre, létrehozta a gyógyírt azt remélve, hogy majd használni fogja Silas, így éhen vagy szomjan hal és átkerül a The Other Sidera(túlvilág, amit szintén Q.. hozott létre) és együtt lehetnek örökre. Erre a terve S.. is rájött, így inkább kiszárította magát, várva, hogy valaki megtalálja.


Na kb. ennyi a nem túl szép hamupipőke történet, ha vmi nem érthető akkor bocsánat, nem vagyok hiper-szuper fordító. Egyébként is angolul jobban hangzik a mese. :D

2013. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :))
2013. aug. 6. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!