Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek gáz ha 15 évesen...

Szerintetek gáz ha 15 évesen még mindig nézem a pokémon című sorozatot?

Figyelt kérdés

régen és még most is nagy rajongója vagyok ennek a sorozatnak

mások is vannak így ezzel?

15/f



2013. aug. 5. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, a pokémon tök jó. Animét nézni ma már nem igazán számít gáznak, nálad sokkal idősebbek is csinálják és büszkék is rá. :)
2013. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmi gond, ha még ebben a korban szereted ezt a műfajt, szerintem csak ennek a sorozatnak a színvonalával van a baj.
2013. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is szeretem! 22/F De amúgy ne azza ltörődj ki mit gondol vagy mond, az a lényeg neked tetszik és ennyi. :) Hidd el más véleménye nem számít, csak a sajátod.
2013. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Krisipoke ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszadónak igaza van. Pár év múlva te is rájössz talán, hogy csak az számít, hogy te mit gondolsz, senki másnak semmi köze ahhoz, hogy te mit szeretsz.


Egyébként ha így tetszik ez az egész, próbáld ki valamelyik fő Pokémon játékot (pl. Nintendo DS-re a Black/White verziót). Végülis a játék volt az eredeti, a sorozatot csak valamilyen szinten a játék mintájára készítették :) És a sorozatot már évek óta nem nézem, de a játékokat még mindig ugyanúgy szeretem.

2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
miért lenne gáz? :D én is nagy pokémonos vagyok :DD most játszottam ki épp a soul silvert :) 15L
2013. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Krisipoke ***** válasza:
A Pokémon X/Y még úgy se jött ki rá. De egyébként szerintem megérné venni egy normális 3DS-t, már elég olcsón is lehet találni, és rengeteg jó funkciója van, a kedvenc konzolom lett. Meg aztán nem is nagyon lehet másokkal cserélgetni/harcolni, ha emulátoron játszool, pedig ez teszi ki a Pokémon játékok egyik felét.
2013. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, és tolom ezerrel.
2015. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem gáz én is imádom
2015. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!