Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Breaking Bad (Totál Szívás)...

A Breaking Bad (Totál Szívás) c. sorozatot meddig szinkronizálták?

Figyelt kérdés
a 4. évadot egyáltalán leszinkronizálták?

2013. aug. 3. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első 3 évadot szinkronizálták le,de elvileg csütörtökön jön a 4. évad 1. része magyarul.
2013. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi

hát csütörtökig megnézem az egész 4. évadot angolul

2013. aug. 4. 10:40
 3/8 anonim ***** válasza:

szívesen :)

és kb én is hasonló sebességgel néztem :D

2013. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és amúgy hol tart most a sorozat?

nem rég kezdtem el csak nézni

2013. aug. 5. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Augusztus 11-én jön ki az 5. évad 9. része és a sorozat zárul az 5. évad 16. részével.
2013. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Leszögezném, hogy nem szeretnék belekezdeni az amúgy gyakran elhangzó "tessékeredetihangalnézni" hegyibeszédbe, pedig ha valahol, akkor a Breaking Bad-nél tényleg indokolt lenne. Ezzel nyilván nem a szinkron stúdiók munkáját kívánom méltatni. A Breaking Badet egyszerűen nem lehet visszaadni átszinkronizálva. Pont a színészi játékok emelik fel az igazán nagy sorozatok közé, és a színészi játékhoz mint olyan, hozzá tartozik a színészek hangja is. Sőt.

Szóval szerintem ha nem szeretnéd megfosztani magad az egyik legszebb sorozat élménytől, akkor mindenképp eredeti hanggal nézd :)

2013. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval! Én is végig angolul néztem. Már csak Jesse beszéde miatt is érdemes, yo! :)

Nagyon nagyon sajnálom, hogy már csak 5 rész van hátra!!! :(

2013. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szinkron már halva született. Azzal herélte ki a sorozatot a szinkronrendező, hogy Walter White-nak (ennek itt!! [link] kiválasztotta Adrian Monk magyar hangját.

Ez talán az első évad első felében működött is, onnantól meg nevetségessé tette az egészet.

2013. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!