Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Sithetek? Miért ő?

Ki a kedvenc Sithetek? Miért ő?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem simán Darth Sidious. Tiszta beteg az öreg. Megölte a mesterét, azután egy percet nem aludt, mert rettegett a bosszújától. Na meg egy aljas cselszövő, de mesteri szinten, ugye ahogy a filmben is láthatjuk. Mesteri.
2013. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Starkiller és egyben a kedvent Jedim is:)
2013. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Az én top 3-am:

1. Darth Sidious

2. Darth Vitiate

3. Darth Nihilus

Nem akarok kötekedni,de potosítalak.Sidious nem azért nem aludt mert félt Plagueis bosszújától,hanem azért hogy a tanítványa nehogy vele is azt tegye amit ő tett a mesterével.

2013. aug. 5. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hogy kerul a szerelem,szex temaba?
2013. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van, hisz miért is félt volna tőle, már megölte. Darth Plagueis pedig csak másokat tudott visszahozni a halálból, magát nem. Köszönöm a pontosítást!


Kegyetlenül foglalkoztat a dolog, hogy az új trilógiában kik lesznek az új sithek!

2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sidious a legnagyobb arc...


A legszimpatikusabb viszont Dooku gróf volt, nagyjából hasonló utat jártam volna be én is.

2013. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Hasonoló utat jártál volna be mint Dooku?

2013. aug. 5. 11:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Darth Nihilus.


Kegyetlenség netovábja és kifejlesztette az életelszívást.


Bár Vitiate sokkal sokkal erősebb volt mint az összes Jedi Vagy Sith egybevéve inkább Nihilus.

2016. jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!