Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve halt mef a barátnôm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve halt mef a barátnôm kedvenc lova akit csikó kora óta ismert, képtelen túltenni magát a történteken, mit tehetnék érte? 22F

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, aki 21 éves. Fontos tudni róla, hogy nagyon szereti a lovakat: a fala tele van ilyen rajzokkal amiket ő készített, rengeteg ilyen könyve van a polcain, írt fantasy regényt lovakról, verseket, illetve ő maga is szokott lovagolni. Gyakran felhozza a dolgot mint téma és elkezdi régi emlékeit emlegetni, élményeit mesélni.


Volt egy ló, akit kiscsikó kora óta ismert és egyértelműen a kedvence volt: Vilmos. Már a kapcsolatunk elején, az első hónapokban is gyakran mesélt róla, mert rendkívül szerette, illetve egy csomó alkalommal bemutatta nekem személyesen is. Sajnos Vilmos nagyon öreg volt mar, a legelső alkalommal, amikor találkoztam vele, egyértelműen látszott ez rajta.


Ahogy teltek a hónapok, a ló egyre rosszabbul lett, a barátnőmet pedig nagyon megviselte mindez. Gyakran sírt, amikor már ő is belátta a dolgokat és egész nap depressziós volt. Amikor pedig szegény ló meghalt, teljesen belebetegedett. Éreztettem vele amennyire csak tudtam, hogy mellette vagyok és számíthat rám ebben a nehéz idöszakban, amiért nagyon hálás volt.


Vilmos fél éve hunyt el, de a barátnőm nem lett jobban, sőt, mintha rosszabbodott volna a helyzet! A szobája falaira csak Vilmosról tesz ki fényképeket, őt rajzolja le mindig, arról ír verseket hogy őt mennyire szerette, illetve nagyon sokszor sír. Rengeteg alkalommal a szexualis életünket is hátráltatja mindez, mert bár én türelmes vagyok, nem esik jól látni hogy nem tud teljesíteni az ágyban. Egyszerűen kedvtelen, lelassult, gyakran nem is igényli a szexet, vagy végig szomorkodja az egész éjszakát. Szeretném őt megérteni, de örökké így nem mehetnek a dolgok!


A legapróbb dolgok is képesek kikészíteni őt, ha meglát egy lovat filmben vágtatni, könnyek szöknek a szemébe és kezeibe temeti arcát. Halvány árnyéka lett önmaganak, korábban mindig mosolygott és rendkívül pozitív volt minden téren. Nekem sem volt jó, amikor meghalt a macskám, de beláttam, hogy a gyászolassal semmit sem fogok elérni, így tovább léptem. Egyszerűen képtelen új fejezetett nyitni, ez pedig mérgezi a szerelmi kapcsolatunkat és szexuális életünket is.


Szeretném, hogy minden újra a régi lehessen! Ti mit javasoltok?


2013. aug. 1. 13:50
 1/6 ivilicious ***** válasza:
100%

sajnos nem tudok mit mondani, sosem jönnék össze egy ennyire fanatikus emberrel, ez jellemgyengeség !!!

vegyél neki új kiscsikót.

2013. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne mennie pszichológushoz, mert nem bír kilépni a gyász egy fázisából. Ez így nem oké - sem a kapcsolatotok miatt, sem pedig önmaga miatt.

Talán próbáld lovak közelébe vinni, hogy megszerethessen egy másikat - az kimozdítaná a holtpontról.

2013. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

Erősen túlzásba viszi.

Ez beteges már valahol, én nekem sem kéne egy ilyen nő.

Talán beszélj vele erről és ha nem akkor küld el pszichológushoz.

2013. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy másik lovat.



Amúgy ez egész fura: "fantasy regényt lovakról"


Ezt még elképzelni is vicces. :DDD

2013. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AeonFLUX ***** válasza:
B. Fruzsinának hívják ezt a lányt?
2013. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem, nem "Fruzsi" a barátnôm neve. Egyébként a pszichológuson én is elgondolkodtam már korábban is. Nekem is volt 3 éve, én a lányok, család körében tapasztalt negatív dolgok miatt mentem, rengeteget segített! Kiváló szakember volt. Visszatért az önbizalmam nôk terén, a családban pedig megoldódtak a gondok.

2013. aug. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!