Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dexter című sorozat- Mit...

Dexter című sorozat- Mit jelenthet a következő mondtad?

Figyelt kérdés

Imádom a sorozatot, találtam egy képet Dexterről és képen ez a gondolata szerepelt: If you believe that God makes miracles, you have to wonder it Satan has a few up his sleeve.

Na msot véleményem szerint ez azt jelenti hogy: Ha ön szerint Isten csodákat tesz, akkor a csodák a Sátán markában vannak. Mire gondolhat? A 6. évadban "imádkozik" hogy a kisfia meggyógyuljon, és itt foglalkozik különösebben Istennel...Vagy esetleg magára gondol? Hogy csoda az "igazságszolgáltatása", és a Sötét Utassal kapcsolja össze?



2013. aug. 4. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a mondatot inkább úgy értelmezem, hogy "Ha hiszel benne hogy isten csodákat tesz, akkor azon is el kell gondolkodnod, hogy a sátánnak is van egy s más a tarsolyában."

Arról fogalmam sincs hogy a sorozatban ezt a mondatot mire lehetne rávetíteni, mert még nem láttam, viszont rajta van a megnézendők listáján.

Lehet hogy nem is hivatalos kép volt, ezért lehet hogy nem is kell neki mindenképpen valami jelentést találni a sorozatra nézve.

2013. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!